crosssearch

Rozmanité rakouské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Zájezd nás zavede na rozhraní Salzburska a Tyrolska, do oblasti mezi velikány Kitzbüheler Alpen, Venediger Gruppe a Zillertaler Alpen. Navštívíme unikátní kaskádu mohutných Krimmlerských vodopádů, NP Vysoké Taury, vrchol Kitzbüheler Horn s úchvatným kruhovým rozhledem od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Možnost výjezdu pozemní lanovkou ze střediska ELMAU na HARTKASER. Panoramatická cesta po hřebeni s překrásnými výhledy na WILDER KAISER i KITZBÜHELSKÉ ALPY.

2.den (po): Výjezd lanovkou z městečka Neukirchen do výšky 2099 m. Cesta na WILDKOGEL (2225 m) – překrásné výhledy na vrcholy KITZBÜHELER ALPEN, GR. RETTENSTEIN A VENEDIGER GRUPPE na druhé straně. Vyhlídková cesta zpět do Neukirchenu.

3.den (út): Návštěva jedinečných mohutných KRIMMLERSKÝCH VODOPÁDŮ. Cesta po turistických chodnících v těsné blízkosti ohromující padající vodní masy. Pěší procházka romantickou dolinou KRIMMLER ACHENTAL podél stejnojmenného potoka. Možno dojít k chatě KRIMMLER TAUERNHAUS pod horské velikány VENEDIGER GRUPPE.

4.den (st): Výlet v centru národního parku VYSOKÉ TAURY. Výjezd lanovkou k chatě RUDOLFSHÜTTE, pěší turistika u jezera WEISSEE. Při pěkném počasí pokračování sedačkovou lanovkou na MEDELZ a výstup na MEDELZKOGEL s kruhovým rozhledem na okolní třítisícovky. Cestou domů zastávka u jezera ZELL AM SEE.

5.den (čt): Výlet do nádherných ZILLERTÁLSKÝCH ALP do skupiny GERLOSGRUPPE. Autobusem výjezd mýtnou silnicí na GERLOS PASS až do výšky přes 1600 m. Výlet na vrchol PLATTEN KOGEL s pěknými výhledy.Vyhlídková cesta Leitenkammersteig k mohutné přehradě SPEICHER DURLASSBODEN.

6.den (pá): Přejezd do horského střediska KITZBÜHEL s malebným centrem. Výjezd po panoramatické silnici KITZBÜHELER PANORAMASTRASSE pod vrchol KITZBÜHELER HORN, který se jako dominanta celé oblasti tyčí nad městem Kitzbühel. Možnost procházky k alpské květinové zahradě nebo až na vrchol Kitzbüheler Horn (1 996 m.) s panoramatickými výhledy na Kitzbühelské Alpy a Vysoké Taury s nejvyšším vrcholem Rakouska Grossglocknerem. Odjezd do Čech. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000