crosssearch

Romantika Rýna A Mosely

Poznávací zájezdy, Rakousko

Bamberk - Würzburg - Frankfurt - Koblenz - Bonn - Kolín - Trevír - Heidelberg = POZNÁVACÍ ZÁJEZD NĚMECKO

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Bamberk - Würzburg - Frankfurt - Koblenz - Bonn - Kolín - Trevír - Heidelberg = POZNÁVACÍ ZÁJEZD NĚMECKO

1. den:
Odjezd v ranních hodinách směr KARLOVY VARY - procházka po lázeňské kolonádě, pokračování do CHEBU, malá turistika přírodní rezervací SOOS, prohlídka Chebu. Přejezd na ubytování, nocleh.

2. den:
Po snídani odjezd směr BAMBERG - město s největším a nejlépe zachovaným historickým jádrem v Německu: dóm, Kapitulní náměstí, hrázděné domy, vodní radnice, WÜRZBURG - procházka centrem města, arcibiskupská rezidence, vyhlídka od zámku Marienberg, FRANKFURT - Römerberg, nábřeží řeky Mohan, moderní bankovní čtvrť, rodný dům J. W. Goetha. Večer příjezd do KOBLENZE. Ubytování, nocleh.

3. den:
Po snídani prohlídka zámku Augustusburg v BRÜHLU (památka UNESCO), KOLÍN NAD RÝNEM - prohlídka a volno k návštěvě proslulých muzeí, prohlídka BONNU - románský dóm, kurfiřtská rezidence, rodný dům Ludwiga van Beethoven. Přes REMAGEN (slavný most z bitvy 2. světové války) návrat do hotelu.

4. den:
Po snídani odjezd do nádherného údolí řeky MOSELY, lemovaného hrady a vinicemi. Vycházka k hradu ELTZ ukrytému uprostřed lesů. Vyhlídková jízda podél Mosely přes COCHEM (malebné městečko s hrázděnými domy a hradem na kopci) a BERNKASTEL-KUES (hrázděné domy a gotický špitál založený Mikulášem Kusánským) do TREVÍRU - prohlídka města s cennou katedrálou, arcibiskupským zámkem a unikátní Černou bránou, nejvýznamnější římskou památkou na území Německa. Návrat na ubytování.

5. den:
Po snídani cesta romantickým údolím Rýna, výjezd na skálu LORELEY s úchvatnou vyhlídkou, PLAVBA VYHLÍDKOVOU LODÍ ze St. Goarshausen do Kaubu kolem Loreley a hradů Rheinfels, Katz a Kaub, pokračování autobusem kolem vodní pevnosti Pfalzgrafenstein do LORCHU, půvabného vinařského městečka s jedním z největších gotických oltářů na světě, a do MOHUČE - prohlídka města. Později odpoledne prohlídka města HEIDELBERGU. Ve večerních hodínach odjezd.

6. den:
Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000