crosssearch

Relaxace v Alpách - Zillertálské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Turistický zájezd do Rakouska nás zavede do okolí Fügenu, kde Zillertálské Alpy tvoří fantastickou kulisu plnou ledovců, působivých údolí a dravých řek. V této části Rakouska jsou nepřeberné možnosti krásných výletů s úžasnými scenériemi. Program zájezdu: 1.den (čt): Odjezd...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Turistický zájezd do Rakouska nás zavede do okolí Fügenu, kde Zillertálské Alpy tvoří fantastickou kulisu plnou ledovců, působivých údolí a dravých řek. V této části Rakouska jsou nepřeberné možnosti krásných výletů s úžasnými scenériemi.

Program zájezdu:
1.den (čt): Odjezd z ČR ve večerních hodinách.


2.den (pá): Příjezd k jezeru ACHENSEE, které leží pod horskou skupinou ROFAN. V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou k chatě Erfurter Hüte a odtud horskou cestou okolo jezera Grubasee na ROFANSPITZE (2259m). Variantně z městečka Maurach výlet podél jezera Achensee. Dojezd do místa ubytování.


3.den (so): Lanovkou z Mayrhofenu na PANORAMA (1 965m), dále přes Edel Hütte (2 238m) zajímavou horskou krajinou na hřeben Am Glatzer (2 254m) a úbočím přes horské louky zpět do Mayrhofenu. Romantické středisko MAYRHOFEN s pěknou pěší zónou.


4.den (ne): Výlet od PŘEHRADY SCHLEGEISSPEICHER malebným údolím s říčkou a vodopády na hraniční sedlo s Itálií PFITSCHER JOCH (2 248 m) a k chatě RIF. PASSO DI VIZZE. Odtud jsou krásné pohledy na italské Alpy.


5.den (po): Výlet do oblasti TUXER VORALPEN. Středisko HINTERTUX. Možnost výjezdu lanovkou do výšky 3270m na vyhlídkovou plošinu nad ledovci. Výlet z 1. mezistanice lanovky na vyhlídku TUXER JOCH (2 310m) a údolím Weitental do Hintertuxu. V průběhu cesty krásné výhledy na údolí Tuxer Tal a vrcholy s ledovci dosahující výšky přes 3 000 m.


6.den (út): Relaxace v místě pobytu (městečko Fügen) nebo možnost výletu nad městečko FÜGEN - výjezd lanovkou na SPIELJOCH (1 862m) nebo pěší vycházka v okolí hotelu.


7.den (st): Odjezd z místa ubytování do městečka KRIMML. Návštěva KRIMMELSKÝCH VODOPÁDŮ. Cesta s vyhlídkami na ohromné vodopády, které patří mezi největší přírodní zajímavosti Rakouska. Nad vodopády začíná malebné údolí Krimmler Achental. Příjezd do Čech v nočních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje)
* 5x polopenzi
* vedoucí zájezdu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000