crosssearch

Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento rozmanitý zájezd Vás zavede do oblasti západního Tyrolska - oblasti ledovců a malebných údolí, jejichž krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou.

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (po): Průjezd malebných údolí ÖTZTAL a VENTER TAL do nejvýše položeného horského střediska v Tyrolsku VENT (1895 m). Odtud výlet do údolí ROFENTAL nebo možnost výjezdu lanovkou na STABLEIN, která leží pod druhou nejvyšší horou Rakouska WILDSPITZE (3772 m). Pěší túra vyhlídkovou cestou k chatě BRESLAUER HÜTTE s výhledy na ledovce okolních třítisícovek. Dojezd na ubytování do údolí Paznauntal.

3.den (út): Výlet do horského střediska LECH AM ARLBERG. Lech patří mezi nejkrásnější rakouská horská střediska, leží ve skupině LECHTALSKÝCH ALP. Možnost výjezdu lanovkou na vrchol RÜFIKOPF (2382 m). Pěší turistika mezi vrcholy okolních hor s překrásnými výhledy nebo výjezd lanovkou na SCHLEGELKOPF, turistika mezi vápencovými skalami.

4.den (st): Výlet pod mohutný horský masiv SILVRETTA: výjezd horskou vyhlídkovou silnicí SILVRETTA-HOCHALPENSTRASSE k jezeru SILVRETTA STAUSEE. Od jezera pěší turistika kolem malinkých jezírek k horské chatě SAARBRÜCKNER HÜTTE (2 538 m), která leží přímo pod třítisícovými masivy GROβES SEEHORN a GROβLITZNER.

5.den (čt): Malebné městečko UMHAUSEN, které leží na začátku údolí Ötztal Pěší výlet přes ÖTZI-DORF (historická obydlí Ötziho), kolem masivního vodopádu STUIBENFALL, který je největší v Tyrolsku, do vesnice NIEDERTHAI a přes zajímavé vyhlídky zpět do Umhausenu. Odpoledne návštěva nového jedinečného wellness centra AQUA DOME v LANGENFALDU – koupání v horkých pramenech s výhledy na okolní hory patří k nezapomenutelným zážitkům.

6.den (pá): Městečko ISCHGL v údolí Paznauntal. Výjezd lanovkou k hraničnímu hřebeni se Švýcarskem. Výlet na VIDERJOCH s výhledy na Samnaugruppe a ostatní okolní horské skupiny.

7.den (so): Výlet do údolí PITZTAL: výjezd lanovkou k Zeiger Restaurant a pěší okružní výlet přes SECHSZEIGER (2 392 m) a HOCHZEIGER (2 560 m), ze kterého jsou nádherné kruhové výhledy po okolních téměř třítisícových masívech. Návrat lanovkou k autobusu. Odjezd do Čech. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000