crosssearch

Relaxace v Alpách - Dachstein

Poznávací zájezdy, Rakousko

Pobyt v oblasti jižní strany Dachsteinu. Zde podnikneme lehké výlety do údolí a na vyhlídky, odkud můžete obdivovat mohutné vápencové hory, zalesněná úbočí, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje ohromný vrchol Dachsteinu pokrytý ledovcem. Také budete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pobyt v oblasti jižní strany Dachsteinu. Zde podnikneme lehké výlety do údolí a na vyhlídky, odkud můžete obdivovat mohutné vápencové hory, zalesněná úbočí, půvabné pastviny i krásná jezera. Nad tím vším dominuje ohromný vrchol Dachsteinu pokrytý ledovcem. Také budete mít příležitost navštívit malebná alpská městečka v této oblasti.

Program zájezdu:
1.den (po): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Výlet v závěru údolí GOSAUTAL, kolem jezer VOR-DERER A HINTERER GOSAUSEE, kde z vod jezera vyrůstá ohromný, ledovcem pokrytý Dachstein. Zájemci mohou vyjet lanovkou na GABLONZER HÜTTE pod horou Gr. Donnerkogel. Příjezd na ubytování.


2.den (út): Výjezd lanovkou na masiv DACHSTEINU do výšky 2694 m. Odtud se naskýtají velkolepé vyhlídky na okolní horské masivy. Turistika na úpatí jižní stěny Dachsteinu pod majestátními vrcholy Torstein, Mitter-spitze a Dachstein, které tvoří impozantní skalní předěl severních vápencových skal.


3.den (st): Soutěska SILBERKARKLAMM, průchodná po dřevěných lávkách a schodech, pod kterými protéká dravý potok tvořící vodopády. Odpoledne je možné strávit na koupališti RAMSAUBEACH nebo výletem na okolní vrch RITISBERG.


4.den (čt): Výlet do střediska FILZMOOS a odtud pěší výlet k jezeru ALMSEE s impozantní kulisou skal.


5.den (pá): SCHLADMING - město s historickými památkami ležící pod masivem Dachsteinu v údolí Ennsu. Možnost výjezdu lanovkou na vrchol PLANAI. Okružní cesta s impozantními výhledy. Lze dojít až na vrchol Krahbergzinken - panoramatický výhled na Dachstein, údolí Ennstal a Taury.


6.den (so): Středisko TAUPLITZ. Možnost výjezdu lanovkou na malebný TAUPLITZALM procházka podél jezer s mimořádně pěknými pohledy na okolní hory, louky a modřínové porosty. Odjezd do Čech. Příjezd pozdě večer.

Ubytování: 2 lůžkové pokoje


Stravování: česká kuchyně


Cena zahrnuje:

* doprava autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování (1/2L pokoje)
* 5x českou polopenzi
* pojištění léčebných výloh a storna

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000