crosssearch

Rakouské Alpy - Silvretta- Montafon

Poznávací zájezdy, Rakousko

Silvretta je oblast na východě Rakouska, přesto to sem není daleko. Hory jsou vyšší než u nás, krajina je nádherná, zelené louky, stáda krav, malebné horské vesnice, spousta květin. Pohodová turistika v Rakousku a k tomu česká polopenze, takže se nemusíte již o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Silvretta je oblast na východě Rakouska, přesto to sem není daleko. Hory jsou vyšší než u nás, krajina je nádherná, zelené louky, stáda krav, malebné horské vesnice, spousta květin. Pohodová turistika v Rakousku a k tomu česká polopenze, takže se nemusíte již o nic starat.

Program zájezdu :
1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (po): Příjezd do ST.GALLENKIRCHEN, ubytování, odpoledne vycházka kolem řeky ILL do GORTIPOHLU.


3.den (út): Celodenní túra v oblasti WORMSKÝCH JEZER nad střediskem Schruns s krásnými výhledy na oblast Rätikonu, Silvretty a Lechtalerských Alp. Túru možno prodloužit o výstup na ZAMANGSPITZE.


4.den (st): Okružní túra v RÄTIKONU - krásná panoramatická cesta v blízkosti impozantních alpských velikánů Sulzfluh,, Drei Türme a Drusenfluh.


5.den (čt): Celodenní autobusový výlet do LICHTENŠTEJNSKA. Malbun - panoramatická vycházka.TRIESENBERG - zastávka. Prohlídka VADUZU, hlavního města.


6.den (pá): Výjezd vysokohorskou alpskou silnicí SILVRETTA k přehradnímu jezeru ve výšce 2030 m na úpatí nejvyšší hory Vorarlbergska- Piz Buinu (3.312 m). Vycházka kolem jezera nebo možnost výstupu na chatu Wiesbaden ve výšce 2.443 m.


7.den (so): Turistika v oblasti GASCHURNU. Výjezd lanovkou na Nova Stoba (2.010 m), odtud přes Versettlaspitze k Maschuner Joch a dále údolím Garneratal do Ganeu. Z Ganeu sestup propastí zpět do Gaschurnu (pro méně zdatné možno po silnici).


8.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Stravování: česká kuchyně, balíčky k obědu.


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu lux. autobusem
* 5x ubytování v tur. chatě
* 5x plnou penzi (česká kuchyně, balíčky k obědu)
* vedoucí zájezdu

Cena nezahrnuje:

* Ubytování s polopenzí v hotelu ***, 2lůžk.pokoje s vlast. přísl., wellness (příplatek: 2000 Kč)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000