crosssearch

Rakouské Alpy - NP Vysoké Taury

Poznávací zájezdy, Rakousko

Obrázek není k dispozici

Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (ne):Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Příjezd do Rakouska do malebného údolí LAMMERTAL. Výjezd lanovkou z městečka Abtenau, pěší výlet pod mohutným masivem TENNENGEBIRGE. Cestou dolů je možné okusit vzrušující zážitek – sjet po letní bobové dráze. Při velmi pěkném počasí slibujícím dobrou viditelnost bude místo tohoto výletu zařazen výjezd lanovkou na horu Salzburgu - Untersberg s překrásnými výhledy na Solnou Komoru i Alpy. Dojezd na ubytování.
2.den (po):Procházka jedinečnou hlubokou soutěskou LICHTENSTEIN KLAMM po dřevěných mostíkách nad dravou bystřinou sevřenou strmými skalními stěnami. Poté výjezd lanovkou z městečka DORFGASTEIN na vyhlídkový vrchol FULSECK. Lehká procházka po hřebeni, která skýtá pěkné výhledy na okolní hory vysoké přes 2500 m a také dolů do Gasteinského údolí. Zapálení turisté mohou výlet prodloužit, ostatní využít odpoledne koupání a odpočinek v moderních termálních lázních BAD HOFGASTEIN, které mají vnitřní i venkovní část i vodní atrakce – skluzavky, kanál s pomalou řekou, multimediální zážitkový dům aj.
3.den (út):Výlet z romantického městečka WAGRAIN, které je přezdíváno“městečko květin“. Výjezd lanovkou nad městečko na GRAFENBERG. Pěkná pěší túra po hřebeni s překrásnými výhledy na RADŠTATSKÉ ALPY k vrcholkům SONNTAGSKOGEL a KITZSTEIN.
4.den (st):Výlet v centru národního parku VYSOKÉ TAURY do oblasti, kde již uvidíte modře se zrcadlící jezírka v trvalé vrstvě sněhu a ledu. Výjezd lanovkou k chatě RUDOLFSHÜTTE. Pěší turistika u šedozelenomodrého jezera WEISSEE. Při pěkném počasí pokračování sedačkovou lanovkou na MEDELZ a nedlouhý, ale už náročnější výstup na MEDELZKOGEL s kruhovým výhledem na okolní třítisícovky. Kdo by nechtěl zkusit výstup, může se projít malebnou horskou krajinou se zručícím potůčkem u mezistanice velké lanovky.
5.den (čt):Výlet do malebného termálního údolí GASTEINER TAL. Výjezd lanovkou na STUBNER KOGEL. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal.. Návštěva proslulých lázní BAD GASTEIN, kde přímo v centru městečka se nachází romantické vodopády. Kdo by chtěl na vrcholcích zůstat déle, může si túru prodloužit, jiní mohou využít nabídky koupání a relaxace v termálních lázních FELSENBAD.
6.den (pá):Výjezd lanovkou k chatě ASITZHÜTTE (1752m). Odtud panoramatickou cestou po hřebeni přes GR.ASITZKOPF (1914m) a Seidalm na BRÜNDLKOPF (1881m). Cestou panoramatické výhledy na skupinu Leoganger Steinberge, do údolí Saalbachu a na hřeben Kützbüheler Alpen. Odpoledne odjezd do Čech, příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000