crosssearch

Rakouské Alpy a Salzburg se slevovou kartou

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3000 m a několik ledovců. Mezi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i umělá jezera, která na jaře zadržují křišťálově čistou vodu z tajících ledovců a upravená lázeňská městečka (Bad Gastein, Zell am See aj.).
Do pečlivě připravovaného programu byly zahrnuty jedinečné atrakce, které v roce 2007 umožňovala slevová karta zdarma (lanovky na vyhlídkové vrcholy, termální lázně, soutěska Lichtensteinklamm, muzea v Salzburgu).

Program zájezdu :
1.den (ne): Odjezd z Prahy v nočních hodinách.


2.den (po): Prohlídka SALZBURGU – prohlídka města se „Salzburskou kartou“, která vám umožní návštěvu rezidencí, sálů, muzeí zdarma. Pevnost HOHENSALZBURG, historické jádro s množstvím jedinečných staveb, dům W. A. Mozarta, zahrady zámku Mirabell aj.


3.den (út): Výlet do malebného termálního údolí GASTEINER TAL. Výjezd lanovkou na STUBNER KOGEL. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal.. Návštěva proslulých lázní BAD GASTEIN, kde přímo v centru městečka se nachází romantické vodopády. Koupání a relaxace v termálních lázních FELSENBAD.


4.den (st): Výlet v centru národního parku VYSOKÉ TAURY. Výjezd lanovkou k chatě RUDOLFSHÜTTE, pěší turistika u jezera WEISSEE. Při pěkném počasí pokračování sedačkovou lanovkou na MEDELZ a výstup na MEDELZKOGEL s kruhovým rozhledem na okolní třítisícovky. Cestou domů zastávka u jezera ZELL AM SEE.


5.den (čt): Procházka jedinečnou hlubokou soutěskou LICHTENSTEIN KLAMM po dřevěných mostíkách nad dravou bystřinou sevřenou strmými skalními stěnami. Poté výjezd lanovkou z městečka DORFGASTEIN na vyhlídkový vrchol FULSECK. Lehká procházka po hřebeni, která skýtá pěkné výhledy na okolní hory vysoké přes 2500 m a také dolů do Gasteinského údolí. Odpoledne koupání a odpočinek v moderních termálních lázních BAD HOFGASTEIN.


6.den (pá): Výlet do údolí SAALBACH. Výjezd lanovkou z městečka HINTERGLEMM na ZWÖLFERKOGEL. Pěší výlet po hřebeni s panoramatickými výhledy cestou „Panorama weg“ k vrcholu STOFFEN WAND.


7.den (so): Výlet pod masivními stěnami hor BREITHORN a HOCHKÖNIG. Odjezd do Čech v odpoledních hodinách. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Ubytování: 5x ubytování v pensionu


Stravování:
rozšířené stravování (polopenze + možnost namazání pečiva na výlety, nápoj k večeři)


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování s rozšířeným stravováním (polopenze + možnost namazání pečiva na výlety, nápoj k večeři)
* Salzburskou kartu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000