crosssearch

Rakouské a německé Alpy + Salzburg

Poznávací zájezdy, Rakousko

Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na ná& nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském...

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Toužíte poznat rakouské a německé Alpy opravdu pohodově, projít se nádhernou alpskou krajinou s jedinečnými výhledy, ale také relaxovat v termálních lázních? Vydejte se s námi na náš nový zájezd. Ubytování jsme zajistili ve 4* hotelu Hubertus v nádherně položeném horském středisku Lofer. Hotel má vlastní wellness centrum (bazén a sauna). Lofer kromě toho přímo vybízí k procházkám jeho malebnými uličkami. Okolí Loferu je jako z reklamy na čokoládu „Milku“ – zelené horské louky s pasoucími se kravičkami a vysoké skalnaté štíty. Středisko Lofer je zároveň výhodně položené, na žádný z našich výletů to není příliš daleko a v autobuse nestrávíte mnoho času.

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.

2.den (ne): Příjezd do OBERSALZBERGU, místo zbytků Hitlerova sídla, možnost návštěvy podzemní pevnosti. Dále se pokračuje místním autobusem až do KEHLSTEINU (Hitlerovo „Orlí hnízdo“) s jedinečnými výhledy na okolní vrcholy Alp a do dáli až na Salzburg. Návštěva malebného městečka BERCHTESGADEN, významné klimatické lázně s typickými horskými stavbami.

3.den (po): Výjezd lanovkou na SCHMITTENHÖHE (1956 m), významný rozhledový bod s jedinečnými výhledy na Vysoké Taury a Kitzbühelské Alpy i na jezero Zellersee. Návštěva malebného střediska ZELL AM SEE – lázně u stejnojmenného jezera se secesními hotely a nábřežní promenádou.

4.den (út): Dopoledne výjezd k nejvyšší hoře Rakouska GROSSGLOCKNERU, vysokohorská silnice Grossglocknerhochalpenstrasse, překrásné vyhlídky na okolní velehory a ledovce. Cestou několik zastávek, muzeum Alp aj. Dojezd k ledovci na FRANZ-JOSEFS-HÖHE, možnost sestoupit či sjet lanovkou k ledovci, pozorování ochočených svišťů. Soutěska SEISENBERGKLAMM ve Weissbachu, průchod divokou soutěskou mezi skalami, kterou vytvořil potok Weissbach.

5.den (st): Výlet k romantickému jezeru KÖNIGSEE pod monumentálním skalním masivem Watzmannu. Zájemci mohou absolvovat projížďku loďkou ke kostelu Sv. Bartoloměje a až k jezeru OBERSEE (na obou místech lze vystoupit na libovolnou dobu, od kostela sv. Bartoloměje možnost vycházky k Ledovcové kapli ve stěně Watzmannu, na druhém místě procházka k jezeru OBERSEE, které je lemováno strmými skalními štíty). Odpoledne koupání v termálních bazénech BERCHTESGADEN.

6.den (čt): Výlet v okolí letoviska LOFER. Výjezd lanovkou na LODERBICHL (1002 m). Krásná okružní „vodopádová“ cesta s množstvím horských výhledů kolem LOFERER ALM.

7.den (pá): Dopoledne zastávka v SALZBURGU – hlavní město spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), město s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Ubytování: 5x ubytování v ****hotelu Hubertus (2lůžk. pokoje s vl. příslušenstvím)

Stravování: 5x polopenzi (bufetová snídaně, 4-chodová večeře s bohatou možností výběru jídel, salátový bufet, polévkový bufet, jednou týdne tradiční rakouský bufet)

Cena zahrnuje:

* poj. léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování v hotelu Hubertus (2lůžk. pokoje s vl. příslušenstvím)
* 5x polopenzi (bufetová snídaně, 4-chodová večeře s bohatou možností výběru jídel, salátový bufet,   polévkový bufet, jednou týdne tradiční rakouský bufet)
* volné používání bazénu a sauny v době otvíracích hodin
* vedoucí zájezdu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000