crosssearch

Pohodový týden v Alpách - Zahrada Dolomit

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách Východních Dolomit. Na všech trasách se můžete odpočinout a posilnit ve výtečných horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, aby jste poměrně pohodlně poznali...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách Východních Dolomit. Na všech trasách se můžete odpočinout a posilnit ve výtečných horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, aby jste poměrně pohodlně poznali blízké okolí (minimální denní přejezdy) pohraničního městečka Sillian, které leží na západním konci nejslunnějšího údolí celého Rakouska tzv. Zahrada Dolomit. Podle místních lidí (i podle oficiálního průvodce) je zde opravdu nejméně srážek z celého Rakouska. Náš *** hotel leží v centru horského městečka Sillian s krásným výhledem na nejznámější horu této části pohoří - Helm.

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd ve večerních hodinách z ČR do Rakouska.


2.den (ne): Ráno příjezd do SILLIANU, snídaně, ubytování. Odpoledne volný program - procházky po Sillianu, kola, dětský lesní park, možnost vycházky na hrad Heinsfels, večeře.


3.den (po): snídaně, odjezd na celodenní výlet do Dolomit, přechod (s pomocí lanovky) velmi známého pohoří MONTE CRISTALLO s fantastickými výhledy na městečko CORTINA DI AMPEZZO a po cestě č. 203 a 208 až do SCHLUDERBACHU, večeře.


4.den (út): Snídaně, odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE - nejromantičtější jezero Dolomit, výstup na GR.APOSTEL (1.995 m.n.m.) lehká až středně těžká túra, pro zdatnější výstup na SEEKOFEL (2.810 m.n.m.) - nádherné výhledy na západní část Dolomit, večeře.


5.den (st): snídaně, odjezd do SEXTENU a celodenní přechod Sextenských Dolomit (opět 2 trasy - první středně těžká s výstupem k chatě Drei Zinnen - nejznámější a asi nejhezčí cesta celých Dolomit, druhá náročnější přes chatu C.Zsigmondy, večeře.


6.den (čt): - Odjezd do LEISACHU, prohlídka soutěsky GALITZENKLAMM, nenáročná pěší procházka, nebo autobusem k jedinému jezeru ve Východním Tyrolsku, kde se dá koupat - TRICHTACHER SEE, zastávka v LIENZU, příjezd odpoledne, večeře..


7.den (pá): Výjezd lanovkou z OBERTILLIACHU k vrcholu GOLZENTIP (2.136 m) – panoramatické výhledy na Lienzské Dolomity a Karnské Alpy, sestup pěšky k autobusu nebo lanovkou, večeře.
8.den (so): Snídaně , odjezd do ČR, po cestě krátká zastávka v MONDSEE , příjezd do ČR v nočních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu klimatizovaným autobusem
* vedoucí zájezdu
* 6x ubytování
* 7x snídaně
* 6x večeře

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000