crosssearch

Nejkrásnější motivy rakouských Alp

Poznávací zájezdy, Rakousko

V časných ranních hodinách odjezd z ČR přes Dolní Dvořiště a kolem Mondsee a Salcburku dojedeme do Halleinu, možnost návštěvy solného dolu, který dal základ bohatství Salcburku. Přes Bischoffshofen, kde následuje krátká zastávka k individuální prohlídce městečka, v jehož...

Konečná cena za osobu od: 7 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

v časných ranních hodinách odjezd z ČR přes Dolní Dvořiště a kolem Mondsee a Salcburku dojedeme do Halleinu, možnost návštěvy solného dolu, který dal základ bohatství Salcburku. Přes Bischoffshofen, kde následuje krátká zastávka k individuální prohlídce městečka, v jehož kostele je známý Rupretikreuz pocházející z 8. století, dojedeme do oblasti Zell am See. Ubytování, večeře a nocleh.

2. den:

snídaně. Přes Pass Thurn dojedeme do olympijského města Kitzbühelu, možnost výjezdu lanovkou na blízké vrcholy. Pokračujeme k nejvyšším vodopádům Evropy - Krimmelským vodopádům. Možnost výstupu na vyhlídky u vodopádu (vstupné cca 2 EUR není v ceně zájezdu). Cestou zpět do Zell am See možnost použít úzkorozchodnou železnici. Návrat do místa ubytování ve večerních hodinách. Individuální volno. Večeře a nocleh.

3. den:

po snídani přes Bruck an der Glocknerstrasse dojedeme pod nejvyšší průjezdný průsmyk v Evropě Grossglockner. Projedeme průsmykem po vysokohorské vyhlídkové silnici se zastávkami na Hochtor a Franz Josefs Hoehe, odkud se otevírají nádherné pohledy na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner a ledovec Pastersee.  Pokračujeme do Heiligenblut k návštěvě poutního kostela, v němž je nejkrásnější vyřezávaný oltář Korutan a hrobka sv. Brikcia. Dále se zastavíme ve městečku Lienz a cestou zpět do místa ubytování projedeme známou Felbertauernstrasse. Večeře a nocleh.

4. den:

po snídani odjedeme do Werfenu. Možnost návštěvy největší ledové jeskyně Evropy Riesenwelt, která se skalním masivem Vysokých Taur táhne až do vzdálenosti 42 km. Po návštěvě této jedinečné přírodní krásy pokračujeme po dálnici kolem Salcburku a Mondsee zpět do ČR. Návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách (trasy z Moravy v časných ranních hodinách následujícího dne).
 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000