crosssearch

Mozartův Salzburg A Linz

Poznávací zájezdy, Rakousko

Salzburg - po třináct století centrum kultury, elegantní metropole hudby a divadla, dějiště mezinárodních festivalů, místo, v němž se koncentruje barokní architektura, a kde se narodil a tvořil jeden z největších hudebních géniů historie W. A. Mozart.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Salzburg – po třináct století centrum kultury, elegantní metropole hudby a divadla, dějiště mezinárodních festivalů, místo, v němž se koncentruje barokní architektura, a kde se narodil a tvořil jeden z největších hudebních géniů historie W. A. Mozart.

Program zájezdu

1. den: 

Ráno odjezd do LINZE, prohlídka s průvodcem. Poté procházka městem ST. GILGEN – rodištěm Mozartovy matky, ležícím na břehu jezera Wolfgangee. Odpoledne ubytování poblíž SALZBURGU a podvečerní procházka městem s průvodcem.

2. den: 

Po snídani celodenní pobyt v SALZBURGU. Podrobně si prohlédnete historické centrum (oba Mozartovy domy, komplex Residence, Dóm, katakomby, mauzoleum arcibiskupa Wolfa Dietricha, park Mirabell, nejstarší kavárnu v Evropě…) a budete mít možnost vyjet lanovkou k pevnosti HOHENSALZBURG, odkud se nabízejí nádherné výhledy na alpskou krajinu, nebo si prohlédnout interiér arcibiskupské RESIDENCE s proslulou obrazárnou. Večer odjezd do ČR, návrat v pozdních nočních hodinách.

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce.

Fakultativně: 

1/1 pokoj 550 Kč. 

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000