crosssearch

Malebné Lechtalské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Zájezd do oblasti krásného horského údolí říčky Lech do skupiny Lechtalských Alp. Podél říčky Lech jsou jako perly rozesety malebné vesnice, ze kterých jsou vedeny naše výlety na úchvatné vyhlídky na Lechtalské údolí i protější alpské skupiny a velikány.

Konečná cena za osobu od: 9 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (út):Odjezd z Prahy v ranních hodinách, přejezd do Rakouska. Výlet v malebném údolí VILSALPTAL, na jehož konci se nachází romantické jezero VILSALPSEE obklopené nádhernou kulisou vápencových hor považované za jeden z klenotů rakouských Alp. Pěkná procházka kolem jezera. Dojezd na ubytování.
2.den (st):Horské středisko LECH, které je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Alpách. I v létě je turisty velmi oblíbené. Zaujme vás upravené městečko se spoustou květin, řezbářské dílničky i půvabný gotický kostelík na malém návrší. Výjezd lanovkou na vrchol RÜTIKOPF – nádherná panoramatická vyhlídka ve výšce 2362 m na údolí Lechu a okolní hory. Cesta podél vrcholu úžasnou vysokohorskou krajinou, poté vyhlídkovou cestou sestup do vesnice ZÜRS podél jezírek MONZABON a chaty MONZABON ALM.
3.den (čt):Městečko PETTNEN – výjezd lanovkou k letnímu centru. Výlet po rozkvetlých loukách a po úbočí hřebenu Lechtalských Alp podél chaty NESSLER ALM. Panoramatické výhledy na údolí STANZER TAL a třítisícové vrcholy skupiny Verwallgruppe. Při nefunkčnosti místní lanovky náhradní výlet v západní část Lechtalských Alp. Výjezd lanovkou do oblasti OBERLECH - výlet chráněnou přírodní oblastí, kde se nachází tzv. „sádrové jámy“ – vápencové skály modelované počasím. Pěší okruh k jezeru BUFZENSEE nebo sestup do městečka Lech.
4.den (pá):Výlet do přírodního parku TIROLER LECH. Městečko BACH. Lanovkou na SONNALM-JÖCHELSPITZE. Botanická alpská zahrádka, procházka podél koberců pestrých květin, hořců, protěží a dalších květin. Cesta na vrchol LECHENKOPFT(1903 m) a dále cestou Alpenrosenweg vedoucí úbočím skupiny Allgäner Alpen. Krásné vyhlídky na Lechtalské Alpy od severu a na údolí říčky Lech.
5.den (so):Z městečka WARTH výlet do oblasti kolem jezera KÖRBERSEE, kde podél horských potoků Fellbach a Bregenzerache vedou oblíbené okružní trasy procházející azalkovými poli pod vrcholem Mohnenfluh. V pěkné přírodě lze též pozorovat sviště.
6.den (ne):Procházka malebným údolím HÖHEN-BACHTAL z vesnice HOLZGAU. Cestou můžeme obdivovat vodopád SIMMSWASSERFALL a také nejdelší a nejvyšší visutý most pro pěší v Rakousku. Odjezd. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000