crosssearch

Malebné Korutany s korutanskou kartou

Poznávací zájezdy, Rakousko

Výběr toho nejlepšího s kartou ve Vaší ruce Vám nabízí tento zájezd. V ceně zájezdu všechny lanovky, horské železnice, mýtné silnice, lodě, muzea a zámky, bazény, soutěska... Korutanská karta Vám otevírá cestu do 90ti výletových cílů nejjižnější...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výběr toho nejlepšího s kartou ve Vaší ruce Vám nabízí tento zájezd. V ceně zájezdu všechny lanovky, horské železnice, mýtné silnice, lodě, muzea a zámky, bazény, soutěska... Korutanská karta Vám otevírá cestu do 90ti výletových cílů nejjižnější rakouské spolkové země zdarma. Korutany v Rakousku mají 1270 jezer s nejčistší vodou, 8000 km průzračných řek, 2 alpské národní parky, třítisícové vrcholy, nepřeberné množství hradů, zámků, městeček - zkrátka jsou prázdninovým rájem. Několik desítek lanovek a horských železnic Vás přivede k ledovcům a k úchvatným výhledům, jezera prohřátá na 26 °C přináší krásné koupání a relaxaci ...

Program zájezdu:
1.den (ne): Odjezd z Prahy v nočních hodinách.


2.den (po): Příjezd do údolí MALTA. V případě hezkého počasí výlet podél přehrady pod masivy ledovcových třítisícovek (Ankogel, Joch Spitzai) k chatě OSNABRÜCKER HÜTTE. V případě špatného počasí procházka v údolí Malta podél říčky Malta, kolem tůní a vodopádů (vodopád Melnik) od chaty Hochbrücke přes Falleralm do městečka BRAMSTATT. Městečko GMUND s prohlídkou muzea Porsche.


3.den (út): Výlet do údolí MÖLLTAL. Výjezd strmou pozemní dráhou REISSEK k přehradám MÜHLDORFERSEE. Výlet pod vrchol RIEDBOCK. Výlet do soutěsky RAGGASCHLUCHT u městečka FLATTACH. Chůze po dřevěných můstcích mezi vodopády a tůňkami. V případě pěkného počasí zastávka na koupališti v OBERVELLACHU.


4.den (st): Tento den věnujeme malebným korutanským jezerům. Jezero OSSIACHER SEE. Výjezd lanovkou na vrchol GERLITZEN, odkud se naskýtají pěkné výhledy z výšky na jezero. Přejezd k nejkrásnější rozhledně Korutan PYRAMIDENKOGEL, kde vás výtah dopraví na vyhlídkovou plošinu s nádhernými pohledy na oblast jezera WÖRTHER SEE. Pěší výlet panoramatickou cestou kolem jezera TRATTNIGTEICH do střediska DELLACH. Den zakončíme vyhlídkovou plavbou po jezeře WÖRTHER SEE.


5.den (čt): Výlet na hraniční pohoří KARAWANKY. Výjezd lanovkou Dreiländereckbahn na slovinskou hranici. Krátký výlet na OFEN DREILÄNDERECK, kde se stýkají hranice Rakouska, Itálie a Slovinska. Krásné výhledy na Julské Alpy, údolí Sávy Dolinky, italské Alpy a Vilacher Alpen. Odpoledne výlet do skupiny VILLACHER ALPEN, výjezd mýtnou silnicí k AICHINGERHÜTTE. Odtud pěší výlet na vrchol DOBRATSCH.


6.den (pá): Výlet do NP NOCKBERGE. Výjezd lanovkou z lázeňského městečka BAD KLEINKIRCHHEIM na KAISERGURG (2055 m.). Výlet na vrchol WÖLLANER NOCK (2145 m.). Přejezd k jezeru TURRACH SEE. Výlet lanovkou Sommer-Rodelbahn na PANORAMAHÜTTE (1995 m.), krátký výlet skupinou TURRACHER ALPE. Možnost sjezdu lehkou bobovou dráhou podél hořců a kosodřevin zpět k jezeru Turrach See.


7.den (so): Výjezd horskou silnicí do městečka KATSCHBERGHÖHE. Pěší výlet na úpatí skupiny HAFNERGRUPPE k chatě GAMSKOGELHÜTTE a TSCHANECK, odkud se naskýtají výhledy na AINECK a NP NOCKBERGE. Odjezd do Čech. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje


Cena zahrnuje:

* dopravu autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování v penzionu (1/2L pokoje)
* 5x polopenzi
* Korutanskou kartu
* pojištění léčebných výloh a storna

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000