crosssearch

Léto v srdci rakouských Alp

Poznávací zájezdy, Rakousko

Zájezd do srdce rakouských Alp, kde podnikneme procházky s úchvatnými výhledy na okolní majestátní pohoří, projedeme se lanovkou a navštívíme ,,Zlaté údolí". Cestu tam i zpět absolvujeme bez nočních přejezdů. Program zájezdu 1.den (ne):Odjezd v časných ranních hodinách....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zájezd do srdce rakouských Alp, kde podnikneme procházky s úchvatnými výhledy na okolní majestátní pohoří, projedeme se lanovkou a navštívíme ,,Zlaté údolí". Cestu tam i zpět absolvujeme bez nočních přejezdů.

Program zájezdu

1.den (ne):Odjezd v časných ranních hodinách. Cesta do Rakouska. Procházka k vodopádu GOLLING, který padá z výšky 75 m. Procházka z vesničky WERFENWENG údolím WENGERWINKL, nad kterým se majestátně tyčí pohoří TENNENGEBIRGE. Dojezd na ubytování do malebného údolí Rauris.
2.den (po):Výjezd lanovkou na vrchol SCHMITTENHÖHE, který je součástí masivu Kitzbüheler Alpen. Vyhlídky na jezero ZELLER SEE a okolí z téměř ptačí perspektivy. Vyhlídková cesta po hřebeni masivu pod vrchol GERNKOGEL. Cestou se můžete kochat panoramatickými výhledy na ledovce třítisícovek Glocker Gruppe, blízký Kitzsteinhorn s ledovcem a další velikány a ledovce skupiny Venediger Gruppe. Prohlídka městečka ZELL AM SEE – proslulé horské středisko ležící na břehu jezera ZELLER SEE. Malebná promenáda podél jezera.
3.den (út):Den strávíme ve „ZLATÉM ÚDOLÍ“, kde se ještě nedávno opravdu těžilo zlato a i nyní se dá při troše štěstí nějaké najít. Dopoledne vyrazíme vzhůru RAURISKÝM ÚDOLÍM až pod jeho nejvyšší vrcholky - Sonnblick (3105 m) a Hocharn (3245 m). Na konci údolí narazíme na místa, kde se z horských potoků kdysi rýžovalo zlato. A sami si budete moci vyzkoušet jak dnes „chutná“ rýžování zlata a zlatá horečka (vstup do areálu v rámci karty zdarma, zapůjčení nářadí za poplatek cca 5 Euro). Odpoledne výjezd lanovkou pod vrchol SCHWARZWAND s pěknými výhledy, kde se na horní stanici nachází minizoo s ptáky. Nebo při horkém počasí možnost návštěvy koupaliště s tobogánem a minigolfu.
4.den (st):Výlet do údolí SAALBACH. Výjezd lanovkou z městečka HINTERGLEMM na ZWÖLFERKOGEL. Pěší výlet po hřebeni s panoramatickými výhledy cestou „Panorama weg“ k vrcholu STOFFEN WAND.
5.den (čt):Výlet pod východní část mohutného masivu HOCHKÖNIG. Výjezd autobusem k chatě ARTHUR HAUS (1502m) přímo pod jižní stěnu monumentálního Hochkönigu. Pěší vyhlídková cesta na MITTERFELD ALM. Příjezd do Čech ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000