crosssearch

Krásy západního Tyrolska

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento zájezd do Tyrolska nás zavede pod úchvatné ledovce Silvretty na pomezí Rakouska, Itálie, Švýcarska a do horských středisek Tyrolska. Ubytování v Tyrolsku je ve vesničce See v hotelu **** Lamm v údolí Paznauntal. Hotel****Lamm má k dispozici restauraci, bar,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento zájezd do Tyrolska nás zavede pod úchvatné ledovce Silvretty na pomezí Rakouska, Itálie, Švýcarska a do horských středisek Tyrolska. Ubytování v Tyrolsku je ve vesničce See v hotelu **** Lamm v údolí Paznauntal.


Hotel****Lamm má k dispozici restauraci, bar, wellness, zahradu, luxusně zařízené pokoje s vlastním soc. zařízením, telefonem, sat-TV. Stravování je formou polopenze, snídaně bufet, večeře servírované o 4 chodech s možností výběru. Od 18-22 hod. jsou nápoje v ceně.Obědy poskytuje hotel formou balíčků (obložený chléb, ovoce aj)

Program zájezdu:
1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (po): Malebné městečko NAUDERS se zříceninou hradu. Výlet loukami ke švýcarské hranici, jezero Grünsee, přechod italské hranice k jezeru RECHENSEE. Prohlídka místní zajímavosti GRAUNER TURM (kostelní věž vyčnívající z hladiny jezera). Příjezd do hotelu.


3.den (út): Městečko ISCHGL v údolí Paznauntal. Výjezd lanovkou k hraničnímu hřebeni se Švýcarskem. Výlet na VIDERJOCH s výhledy na Samnaugruppe a ostatní okolní horské skupiny.


4.den (st): Výjezd horskou vyhlídkovou silnicí SILVRETTA-HOCHALPENSTRASSE na Bielerhöhe k jezeru SILVRETTA-STAUSEE. Výlet kolem jezera do údolí Ochsental k chatě Wiesbadener s výhledy na ledovce masivu Silvretta gruppe (fascinující VERMUNTGLETSCHER aj.).


5.den (čt): SAMNAUN – bezcelní zóna. Uzavřené údolí ve Švýcarsku do kterého je jediný vjezd od rakouské hranice. Výlet v okolí horského střediska. Vysokohorské údolí Val Musauna začínající ihned za Samnaun. LANDECK – město v horní části údolí Innu s působyvým dominantním hradem. Turistické středisko a východisko výletů do západního Tyrolska.


6.den (pá): Výlet k jezeru KOPS – STAUSEE. Cesta pěknou horskou krajinou kolem jezera Kops-Stausee k okolním jezírkům a vyhlídkám. Výhledy z vrcholu Breiter Spitz


7.den (so): INNSBRUCK – hlavní město Tyrolska rozkládající se na obou březích řeky Innu. Již Římané zde postavili opevněnou vojenskou stanici. Dnes zde mimo jiné najdeme malebné centrum se spoustou květin. Odjezd do Čech.Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování v hotelu (1/2L pokoje)
* 5x plná penze (obědy formou balíčků)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000