crosssearch

Krásy Tyrolska

Poznávací zájezdy, Rakousko

Schallaburg - Wattens - Innsbruck - Krimmelské vodopády - Zell am See

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Schallaburg - Wattens - Innsbruck - Krimmelské vodopády - Zell am See

1. den:
Odjezd v časných ranních hodinách do Rakouska - SCHALLABURG - jeden z nejkrásnějších renesančních zámků ve střední Evropě. Poté SILBERBERGWERK SCHWAZ - stříbrné doly. Město Schwaz bývalo největší hornickou metropolí světa svou produkcí stříbra. Přejezd do HALL IN TIROL - jednoho z nejzachovalejších tyrolských středověkých měst, proslaveného mincovnou razící mince. Ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani návštěva "křišťálového světa" firmy SWAROWSKI ve WATTENS. Pokračování do SEEFELDU, procházka střediskem olympijských zimních sportů s překrásnými výhledy na Alpy. Odjezd do INNSBRUCKU, prohlídka historické části města - Maria- Theresia Strasse s impozantním sloupem sv. Anny, Hofburg, Hofkirche - chrám, kde se nachází náhrobek Maxmiliána I. s 28 sochami v nadživotní velikosti. Leopoldova kašna, radnice s městskou věží. Ubytování.

3. den:
Po snídani návštěva BERGISEL SCHANZE - vyhlídkové plošiny skokanského můstku architektky Zahy Hadid. Pokračování ke KRIMMELSKÝM VODOPÁDŮM, padajícím z výšky 380 m ve třech kaskádách, největší vodopády v rakouských Alpách. Následuje ZELL AM SEE - procházka po promenádě jezera Zellersee. Poté zastávka v LIECHTENSTEINKLAMM - soutěska u SAkt Johan im Pongau. Noční jízda busem do ČR.

4. den:
Návrat v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000