crosssearch

Hory a termální lázně Rakouska - se slevovou kartou

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Příjezd do malebného údolí LAMMERTAL. Výlet lanovkou ze střediska RUSSBACH na HORNSPITZ. Pěší procházka s výhledy na masiv DACHSTEINU (UNESCO). Cestou na ubytování procházka v soutěsce LAMMERKLAMM.

2.den: Procházka jedinečnou hlubokou soutěskou LICHTENSTEIN KLAMM po dřevěných mostíkách nad dravou bystřinou sevřenou strmými skalními stěnami. Poté výjezd lanovkou z městečka DORFGASTEIN na vyhlídkový vrchol FULSECK. Lehká procházka po hřebeni, která skýtá pěkné výhledy na okolní hory vysoké přes 2500 m a také dolů do Gasteinského údolí. Odpoledne koupání a odpočinek v moderních termálních lázních BAD HOFGASTEIN.

3.den: Ráno výjezd z městečka FILZMOOS lanovkou k chatě PANORAMAHÜTTE. Lehký výlet na vrcholek ROSSBRAND. Cestou se naskýtají nádherné panoramatické výhledy na hory BISCHOFSMÜTZE a DACHSTEIN. Odpoledne návštěva impozantního středověkého hradu HOHENWERFEN, který se majestátně tyčí nad celým údolím.

4.den: Výlet do malebného termálního údolí GASTEINER TAL. Výjezd lanovkou na STUBNER KOGEL. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal.. Návštěva proslulých lázní BAD GASTEIN, kde přímo v centru městečka se nachází romantické vodopády. Koupání a relaxace v termálních lázních FELSENBAD.

5.den: Výlet z romantického městečka WAGRAIN, které je přezdíváno“městečko květin“. Výjezd lanovkou „Flying Mozart“ nad městečko na KOGLALM. Pěkná pěší tůra po hřebeni s překrásnými výhledy na RADŠTATSKÉ ALPY k vrcholkům GRIESSENKARECK a SAUKARKOPF. Návrat cestou Bettlersteig a Blumenweg.

6.den: Ráno odjezd do SALZBURGU (UNESCO), kde Vám slevová karta otevírá dveře do mnoha památek a muzeí (např. Mozartův rodný dům, projížďka lodí po řece Salzach, hrad HOHENSALZBURG včetně výjezdu pozemní lanovkou aj.). Salzburg je nádherné město ležící v krásné krajině pod Alpami, dominuje mu mohutný Dóm a vysoko nad městem stojící bílá pevnost Hohensalzburg. Příjezd do Čech ve večerních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000