crosssearch

Hornorakouské Alpy - Vitorazsko

Poznávací zájezdy, Rakousko

Další v sérii alpských výletů do jedné z nejhezčích spolkových zemí Rakouska - Salzburska, proložený návštěvou atraktivních partií Horních Rakous a českého příhraničí. Při třech výletech do Alp se podíváte do kraje W. A. Mozarta, do malebných městeček při...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Další v sérii alpských výletů do jedné z nejhezčích spolkových zemí Rakouska - Salzburska, proložený návštěvou atraktivních partií Horních Rakous a českého příhraničí. Při třech výletech do Alp se podíváte do kraje W. A. Mozarta, do malebných městeček při Wolfgangsee, pod monumentální horu Traunstein u stejnojmenného jezera, i na jeden z nejzajímavějších vrcholů Alp, Feuerkogel.

Program zájezdu:
1.den (ne): Odjezd v dopoledních hodinách z Prahy. Cestou program v jižních Čechách - výlet lanovkou na KLEŤ, prohlídka nádherného ČESKÉHO KRUMLOVA. Ubytování v oblasti Kaplice.


2.den (po): HOLLENGEBIRGE: Přes městečko Gmunden krásnou panoramatickou silnicí nad jezerem TRAUNSEE do EBENSEE, lanovkou na FEUERKOGEL (jedinečný výhled na Dachstein a Totes Gebirge), pěší okruh s nádhernými výhledy.


3.den (út): PŘÍRODOU RAKOUSKÉHO VITORAZSKA: přes FREISTADT průjezd pohořím Freiwald do lázní KARLSTIFT, výlet k pramenům LUŽNICE. Dále do WEITRY, malebného městečka Vitorazska.


4.den (st): JEZERA SOLNÉ KOMORY: Kolem nejteplejšího jezera Mondsee do ST. GILGENU - rodiště Mozartovy matky. Po jeho prohlídce pěší výlet kolem jezera Wolfgangsee do ST. WOLFGANGU, snad nejkrásnějšího hornorakouského městečka. Možnost přejet přes jezero lodičkou. Cestou zpět přes Bad Ischl průsmykem Weissenbacher k břehům největšího rakouského jezera ATTERSEE.


5.den (čt): TOTES GEBIRGE: Přes Gmunden do oblasti TRAUNSTEINU, možnost řady pěších túr různé náročnosti. Průjezd kolem TRAUNSEE, návštěva GMUNDENU.


6.den (pá): NOVOHRADSKÉ HORY: výlet do nedotčených Novohradských hor. Návštěva prosluŹlého poutního místa DOBRÉ VODY s léčivým praŹmenem, dále pěší výlet v romantickém TERČINĚ ÚDOLÍ, město NOVÉ HRADY, středověká opevněná tvrz ŽUMBERK. Návrat ve večerních hodinách.

Ubytování: v hotelu, dvou a třílůžkové pokoje s příslušenstvím


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem vč. výletů do Rakouska
* vedoucí zájezdu
* 5x ubytování
* 5x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000