crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Hitlerovo Orlí Hnízdo - Vysoké Taury A Salzburg

Poznávací zájezdy, Rakousko

Program zájezdu 1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách směrem do německého národního parku BERCHTESGADEN. Z OBERSALZBERGU vyhlídkovou cestou na vrchol hory KEHLSTEIN, kde se tyčí proslulá Hitlerova čajovna nazývaná ,,Hitlerovo Orlí hnízdo". Z této pozoruhodné stavby se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd v brzkých ranních hodinách směrem do německého národního parku BERCHTESGADEN. Z OBERSALZBERGU vyhlídkovou cestou na vrchol hory KEHLSTEIN, kde se tyčí proslulá Hitlerova čajovna nazývaná ,,Hitlerovo Orlí hnízdo". Z této pozoruhodné stavby se vám naskytne fascinující výhled na celý národní park. Po prohlídce návrat do Obersalzbergu a k jezeru KÖNIGSEE, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a hluboké neuvěřitelných 180 m. Následuje vyhlídková plavba lodí k ostrůvku SV. BARTOLOMĚJE. Přejezd na ubytování. Nocleh.

2. den:
Po snídani výstup vyhlídkovou cestou GROSSGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE pod jeden z vrcholů - Edelweisspitze (2 577 m). Zastávka na vyhlídce FUSCHER TÖRL (2 428 m), odkud je kouzelný pohled na zasněžené vrcholky hor. Následuje vyhlídková plošina Františka Josefa přímo pod nejvyšší rakouskou horou Grossglockner (3 797 m), která nabízí pohled na největší rakouský ledovec PASTERZEE. Odpoledne přejezd do obce KRIMMEL, kde se nachází jedny z nejvyšších evropských vodopádů - Krimmel wasserfälle (380 m). Přejezd na ubytování. Nocleh.

3. den:
Po snídani odjezd k toku řeky SALZACH. Poté odjezd do SALZBURGU, rodiště W. A. Mozarta, který je zde připomínán na každém kroku. Cestou zastávka v rodišti matky W.A. Mozarta ST. GILGENU, v bývalých císařských lázních BAD ISCHL a zajížďka k zámku ORTH. Zpáteční cesta povede oblastí salzburských jezer - Wolfgangsee a Traunsee. Ve večerních hodinách příjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000