crosssearch

Divoké pohoří Wilder Kaiser a Kitzbühelské Alpy

Poznávací zájezdy, Rakousko

Na našem zájezdu se vydáte do romantické oblasti pohoří Wilder Kaiser a Kitzbühelských Alp. Projdete se po lehkých panoramatických cestách s pěknými výhledy na stěny masivů těchto Alp. Pro zpestření zájezdu byly přidány zajímavé kulturní památky zámek Herrenchiemsee a městečko...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách, přejezd do Německa. Bavorské moře - jezero CHIEMSEE a možnost plavby z městečka Prien / Stock na ostrov HERRENCHIEMSEE s nádherným zámkem Ludvíka II. Bavorského, který si zde nechal postavit ve stylu francouzských Versailles, ale pobýval zde nakonec jen 9 dní.

2.den (st): Možnost výjezdu pozemní lanovkou ze střediska ELMAU na HARTKASER. Panoramatická cesta po hřebeni s překrásnými výhledy na WILDER KAISER i KITZBÜHELSKÉ ALPY.

3.den (čt): Přejezd na východní stranu Kitzbühelských Alp do údolí SAALBACH – HINTERGLEM. Možnost výjezdu lanovkou z městečka HINTERGLEMM na ZWÖLFERKOGEL. Pěší výlet po hřebeni s panoramatickými výhledy cestou „Panorama weg“ k vrcholu STOFFEN WAND.

4.den (pá): Výlet do srdce pohoří WILDER KAISER do údolí KAISERBACHTAL pod vysoké stěny masivu Kaiser. Procházka podle romantické říčky Kaiser, nejzdatnější mohou vystoupat na sedlo STRIPSENJOCH.

5.den (so): Přejezd kolem jezera WALCHSEE. Možnost výjezdu lanovkou na ZAHMER KAISER a procházka kolem masivu. Možno sestoupit až k jezeru Walchsee (možnost koupání). nebo se dá s malým adrenalinem sjet letní bobovou dráhou. Odpoledne zastávka a prohlídka města KUFSTEIN - malebné město Kufstein si díky bohatství památek vysloužilo přezdívku „Perla Tyrolska“. Nad městem se tyčí mohutná pevnost Festung Kufstein, historické centrum města s Dolním náměstím a starou radnicí.

6.den (ne): Přejezd do horského střediska KITZBÜHEL s malebným centrem. Výjezd po panoramatické silnici KITZBÜHELER PANORAMASTRASSE pod vrchol KITZBÜHELER HORN, který se jako dominanta celé oblasti tyčí nad městem Kitzbühel. Možnost procházky k alpské květinové zahradě nebo až na vrchol Kitzbüheler Horn (1 996 m.) s panoramatickými výhledy na Kitzbühelské Alpy a Vysoké Taury s nejvyšším vrcholem Rakouska Grossglocknerem. Odjezd do Čech. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000