crosssearch

Balt - Vzpomínky na rekreaci v DDR a Aquaparky

Poznávací zájezdy, Rakousko

Obrázek není k dispozici

Tento nostalgický autobusový zájezd o prodlouženém víkendu zavede účastníky do míst, kam čeští rekreanti směřovali před čtvrtstoletím nejčastěji - na pobřeží Baltického moře. Navštívíme zdejší nejznámější města a lázeňská střediska, dlouhé písečné pláže. A abychom se cestou i...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento nostalgický autobusový zájezd o prodlouženém víkendu zavede účastníky do míst, kam čeští rekreanti směřovali před čtvrtstoletím nejčastěji - na pobřeží Baltického moře. Navštívíme zdejší nejznámější města a lázeňská střediska, dlouhé písečné pláže. A abychom se cestou i vykoupali, navštívíme aquaparky ve Stralsundu a zejména v Ludwigsfelde nedaleko Berlína.
 

Program zájezdu

1.den (čt):Ve večerních hodinách (20:00) odjezd z Prahy.
2.den (pá):Ráno příjezd na Rujanu, do přístavu Sassnitz a jeho blízkého okolí, odjezd přes Binz do starého hansovního města Stralsundu, prohlídka města, příp. fakultativní návštěva Aquaparku HanseDom, odjezd podél pláží na Baltu (např. Graal-Müritz) do dalšího hansovního města, Rostocku, ubytování v hotelu.
3.den (so):Dopoledne prohlídka Rostocku, před polednem odjezd přes Bad Doberan (vláček), Kühlungsborn a Heiligendamm do lázeňského městečka Warnemünde, večer návrat do Rostocku a ubytování v hotelu.
4.den (ne):Ráno odjezd do Berlína, návštěva převážně naturistických termálních lázní Kristall-Saunatherme Ludwigsfelde, odpoledne odjezd do ČR, předpokládaný příjezd do Prahy ve 21:00 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000