crosssearch

Alpy čtyř zemí - lux

Poznávací zájezdy, Rakousko

Tento velmi zajímavý zájezd Vám umožní nahlédnout do Alp čtyř zemí- zastavíme se pod nejvyšší horou Německa Zugspitze, v Rakousku navštívíme západní část Alp v oblasti Silvret-ty, podíváme se do sousedního Švýcarska i Lichtenštejnska. Ubytování je zajištěno v hotelu ****...

Konečná cena za osobu od: 8 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento velmi zajímavý zájezd Vám umožní nahlédnout do Alp čtyř zemí- zastavíme se pod nejvyšší horou Německa Zugspitze, v Rakousku navštívíme západní část Alp v oblasti Silvret-ty, podíváme se do sousedního Švýcarska i Lichtenštejnska. Ubytování je zajištěno v hotelu **** Holiday Inn ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Hotel disponuje relaxačním centrem, má bazén, saunu, fitness. Snídaně i večeře jsou podávány formou švédského stolu.

Program:

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den: Den věnovaný německým Alpám. Ráno příjezd do známého alpského střediska GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšší horou Německa Zugspitze . Turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Procházka kolem jezera EIB-SEE, při pěkném počasí mohou zájemci vyjet lanovkou na vrchol ZUGSPITZE (2 962 m). K večeru příjezd do Feldkirchu na ubytování.

3. den: Den věnovaný oblasti západního výběžku rakouských Alp. Po snídani odjezd do oblasti masivu SILVRETTA. Výjezd vysokohorskou silnicí k přehradnímu jezeru ve výšce 2 030 m na úpatí nejvyšší hory Vorarlberska- PIZ BUINU ( 3 312 m). Vycházka kolem jezera (cca 3 hod) nebo možnost výstupu k chatě WIESBADEN ve výšce 2 443 m. Večer návrat do hotelu.

4. den: Tento den se zaměříme na malebnou oblast ležící na švýcarském území. Po snídani odjezd do oblasti kantonu APPENZELL a výjezd lanovkou na jeden z nejznámějších vyhlídkových bodů Švýcarska - SÄNTIS 2 505 m, odkud za dobré viditelnosti dohlédnete do 6 zemí. Odpoledne tématická vycházka v okolí a možnost návštěvy malé sýrárny s možností nákupu místních sýrů. Večer návrat do hotelu.

5. den: Po snídani odjezd do LICHTENŠTEJNSKÉHO KNÍŽECTVÍ a návštěva nejznámějšího horského střediska tohoto evropského ministátu - MALBUNU. Panoramatická vycházka nad obcí nebo možnost výjezdu lanovkou k rakouské hranici. Večer návrat do hotelu.

6. den: Po snídani odjezd na druhý výlet do oblasti SILVRETTY, turistika kolem WORMSKÝCH JEZER nad obcí SCHRUNS s krásnými výhledy do širokého okolí. Možnost výjezdu lanovkou na HOCHJOCH, odtud okružní cesta kolem několika jezer s návratem opět k lanovce. Pro náročnější možnost prodloužení trasy o výstup na ZAMANGSPITZE. K večeru návrat do hotelu.

7. den: Po snídani odjezd z hotelu. Výlet do oblasti sedla FERNPASS (1 216 m) na východní okraj Lech-talských Alp. Nejprve procházka kolem jezera FERS-TEIN-SEE, které obkružuje hrad Sigmundsburg a poté cesta kolem malebného jezera BLINDSEE z místa zvaného ZUGSPITZBLICK. Odpoledne odjezd do Čech, návrat ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000