crosssearch

Advent v Salcburku

Poznávací zájezdy, Rakousko

Druhý z na&ich adventních zájezdů, tentokrát nejen do Salzburgu, ale také do oblasti Berchtesgadenských Alp s možností prohlídky solného dolu nebo koupání v nádherných lázních Watzmann Therme.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Druhý z našich adventních zájezdů, tentokrát nejen do Salzburgu, ale také do oblasti Berchtesgadenských Alp s možností prohlídky solného dolu nebo koupání v nádherných lázních Watzmann Therme.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (so): Prohlídka Berchtesgadenu, návštěva solného dolu (podzemní solné jezero, hornický vláček, dvě skluzavky, podzemní lanovka...), plavba lodí po Königssee ke světoznámému kostelu sv. Bartoloměje se světoznámou ozvěnou cestou. Podvečerní koupání v lázních - Watzmann Therme (zcela nové termální lázně kompletně vytápěné dřevem s vnějšími i vnitřními bazény, s 80 m dlouhým tobogánem, s bazénem se slanou vodou).


3.den (ne): Salcburk - prohlídka města a slavné vánoční trhy, možnost návštěvy Mozartova rodného domu či pevnosti, po stopách vánoční písně Tichá noc v Salcburku - domek autora textu Josefa Mohra, a Oberndorfu - kaple Stille Nacht na místě, kde poprvé o Vánocích roku 1818 zazněla nejslavnější vánoční píseň všech dob. Návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

* dopravu autokarem
* průvodce
* nocleh v pensionu vč. snídaně

Cena nezahrnuje:

* večeře 450 Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000