crosssearch

Za Portským vínem

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Program zájezdu 1. den odlet z Prahy do Porta. 2. den celodenní výlet do kraje řeky Douro, zastavení a návštěva vinného sklípku v městečku Régua - s obědem (zahrnuto v ceně), v odpoledních hodinách zastavení v malebném městečku Amarante, s historickým centrem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den

odlet z Prahy do Porta.

2. den

celodenní výlet do kraje řeky Douro, zastavení a návštěva vinného sklípku v městečku Régua - s obědem (zahrnuto v ceně), v odpoledních hodinách zastavení v malebném městečku Amarante, s historickým centrem a překrásnými výhledy do okolní krajiny. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den

pěší průvodcovaná procházka Portem - nejkrásnějšími a nejznámějšími zákoutími: od kláštera Monserat v části Vila Nova da Gaia, přes slavný 2patrový most krále Ludvíka ke katedrále - pevnosti Sé (společná prohlídka), sestup k Burzovnímu paláci (prohlídka - vstupné zahrnuto v ceně), prohlídka kostela Sv. Františka s fascinující barokní výzdobou (vstupné zahrnuto v ceně), zakončení na promenádě Ribeira. Odpoledne individuální volno (možnost návštěvy muzeí, hodinové plavby lodí pod šesti mosty, projížďka k moři tramvají, ochutnávka portského vína a další). Ve večerních hodinách odjezd z hotelu do restaurace - společná typycká večeře s tradiční portugalskou hudbou Fado (zahrnuto v ceně zájezdu), návrat na hotel, nocleh.

4. den

individuální volno do odjezdu na letiště (možnost návštěvy muzeí, hodinové plavby lodí pod šesti mosty, projížďka k moři tramvají, ochutnávka portského vína a další). Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000