crosssearch

Tajemná krása, bohatství a příchuť Portugalska

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Praha-Faro-Evora-Tomar-Fatima-Coimbra-Porto-Nazare-Lisabon

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

8denní okruh za krásami Portugalska

Praha-Faro-Evora-Tomar-Fatima-Coimbra-Porto-Nazare-Lisabon

Program zájezdu

1. den: Praha-FaroOdlet z Prahy do Fara, ubytování, večeře a nocleh v oblasti Algarve, které leží v jižní části země, jeho pobřeží omývá Atlantský oceán a zdejší pláže jsou často označovány za jedny vůbec z nejkrásnějších v Evropě.

2. den: Faro-EvoraV ranních hodinách odjezd do Elvory. Během cesty pojedete přes Alentejo, region v jižní části země, kde se nabízí pohled na jednu z nejkrásnějších a unikátních krajin, obklopenou révovými plantážemi. Samotná Evora je zapsána do seznamu UNESCO a je místem, které by měl navštívit každý. Mísí se zde vášeň, monumentální stavby, hory, jezera v kombinaci s nádhernou osamělou krajinou. Uvítá vás zde pohostinnost, tradiční řemesla, bohatá gastronomie, vůně a příchuť nádherného regionu. Večeře, nocleh.

3. den: Evora-Tomar-FatimaV ranních hodinách odjezd směr Fatima. Jedná se o kouzelné městečko, které bývalo sídlem Řádu rytířských templářů. Klášter, který zde byl zachován, je hojně navštěvovaným místem a v roce 1983 byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Cesta pokračuje do Fatimy - poutního místa, kde se dle legendy zjevila Panna Marie. Zde vás čeká ubytování a nocleh.

4. den: Fatima-Coimbra-Porto V ranních hodinách odjezd směr Porto. Během cesty zastávka u univerzity Coimbra, která je jednou z nejstarších v Evropě. Její počátky sahají do 12. století. Místní obyvatelé jsou na budovu právem pyšní. Cesta pokračuje do Porta, kde následuje ubytování a nocleh.

5. den: Porto Po snídani prohlídka města, které většina návštěvníků označuje za nejkrásnější město planety. Navštívíte starou část města s množstvím památek. Porto je známé výrobou portského vína, které se sváželo po řece Douro. Doporučujeme vám tedy i návštěvu jedné ze zdejších vináren. Ubytování, nocleh.

6. den: Porto-Nazaré-LisabonPo snídani odjezd do rybářské vesničky Nazare. Naleznete zde koutek, ze kterého se nabízí nezapomenutelný výhled na celý oceán. Následuje návštěva jedné z nejromantičtějších vesniček v Evropě - Obidos. Úzké uličky, barevné domky plné popínavých rostlin a pelargonií, gotické hradby a okna, kostelíčky. Návrat do hotelu, nocleh.

7. den: Lisabon - Sintra - Cabo da Rca - CascaisV ranních hodinách odjezd do Sintry, portugalské Versailles, místa zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Navštívíte Royal Palace, dřívější královské sídlo. Hned kousek odsud se nachází Cabo da Roca, nejzápadnější místo Evropy. Během cesty zpět následuje krátká zastávka v rybářské vesničce Cascais a aristokratického místa Lisabonského pobřeží, Estoril.

8. den: LisabonVolný program. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Upozornění: U odletu 31. 5. 2017 je okruh organizován v opačném směru. Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci je 20 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha-Faro a Lisabon-Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 8 denního zájezdu 7 nocí) v 3* hotelech s polopenzí, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, veškeré transfery dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), pobytová taxa v Lisabonu splatná v hotovosti na místě 1EUR, fakultativní služby, vstupy do památek 65 EURO/osoba. Dále jsme chtěli klienty informovat o doporučeném spropitném během poznávacích zájezdů: Spropitné je naprosto běžné a je považováno za samozřejmou součást poskytovaných služeb. samozřejmě je však rozhodnutí ohledně spropitného naprosto ve vašich rukou. i přesto si však dovolujeme vás informovat o výši doporučeného spropitného v průběhu vašeho zájezdu. Tajemná krása, bohatství a příchuť Portugalska 50 EUR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000