crosssearch

Španělsko, Portugalsko - velký okruh letecky

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Navštívíte všechna známá a turisty vyhledávaná místa Španělska a Portugalska jako v předešlém zájezdu a navíc si zkrátíte dlouhou cestu do Španělska letadlem. Portugalsko vám nabídne vynikající portské víno. V Portugalsku se můžete vykoupat na krásných plážích vyhlášeného...

Konečná cena za osobu od: 29 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den: Přílet do Španělska, ubytování dle času příletu.

2.den: SEGOVIA (UNESCO) - vyhlášený římský akvadukt, hrad Alcazar, katedrála aj. MADRID - hlavní město Španělska, Královský palác, park Retiro, Plaza Mayor, Puerta del Sol aj.

3.den: Přejezd do Portugalska. Cestou zastávka v historickém univerzitním městě SALAMANCA (UNESCO) - Stará a Nová katedrála, nádherné platereskní portály na klášterech, komplex Univerzity, Plaza Mayor, Dům mušlí. Nocleh.

4.den: Přístavní město PORTO (UNESCO), známé svým vinařstvím / portské. COIMBRA - univerzitní město, první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita. Nocleh.

5.den: TOMAR (UNESCO) - majestátní templářský hrad z 12. stol. se slavnou templářskou rotundovou s barevnou freskovou výzdobou a proslulým manuelským oknem. BATALHA (UNESCO) - pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. ALCOBACA (UNESCO) - starobylé městečko s klášterem P.Marie. FATIMA - poutní město. Nocleh.

6.den: SINTRA (UNESCO) - královské město, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky. CABO DA ROCA - nejzápadnější výběžek Evropy. LISABON - metropole Portugalska, prohlídka čtvrti BELÉM (UNESCO) s nejvýznamnějšími památkami klášterem sv. Jeronýma, Památníkem objevitelů a Belémskou věží. Nocleh.

7.den: Přejezd na ALGARVE - jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Návštěva LAGOSU - jedno z nejzajímavějších městeček Algarve, příp. koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Nocleh.

8.den: SEVILLA (UNESCO) - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. CORDOBA (UNESCO) - bývalé arabské sídelní město. Mešita, židovská a stará čtvrť s typickými bílými stavbami, úzkými uličkami a půvabnými nádvořími. Nocleh.

9.den: GRANADA (UNESCO) - město zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami). Nocleh.

10.den: TOLEDO (UNESCO) - krásná katedrála, dům malíře El Greca, synagoga Santa Maria la Blanca aj. Nocleh

11.den: Odlet ze Španělska.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000