crosssearch

Prodloužený víkend v Portu

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Porto o Pinhao o Braga o Bom Jesus do Monte o Guimaraes o Quinta da Aveleda o Peneda Geres ...průvodcovaná procházka Portem; nejkrásnější a nejznámější zákoutí: od kláštera Monserat v části Vila Nova da Gaia, přes slavný 2patrový most krále Ludvíka ke katedrále –...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu:
Porto o Pinhao o Braga o Bom Jesus do Monte o Guimaraes o Quinta da Aveleda o Peneda Geres

1. den: Odlet z Prahy do Porta, transfer do hotelu, nocleh.

2. den: Po snídani pěší průvodcovaná procházka Portem; nejkrásnější a nejznámější zákoutí: od kláštera Monserat v části Vila Nova da Gaia, přes slavný 2patrový most krále Ludvíka ke katedrále – pevnosti Sé (společná prohlídka), sestup k Burzovnímu paláci, vstup kostel Sv. Františka s fascinujícími barokní výzdobou (v ceně), zakončení na promenádě Ribeira, odpoledne individuální volno (možnost návštěvy muzeí, hodinové plavby lodí pod 6 mosty, projížďka k moři tramvají, ochutnávku portského vína), společná typická večeře (dršťky po portsku s fadem, tradiční portugalskou hudbou – zahrnuto v ceně zájezdu), návrat do hotelu městskou dopravou – nocleh.

3. den: Celodenní výlet do Bragy – portugalského náboženského centra, návštěva hrobek prvních portugalských panovníků (vstupné v ceně), k poutnímu místu Bom Jesus do Monte proslulého barokním schodištěm, poutním kostelem a historickou lanovkou, do Guimaraese – společná procházka od hradu k románskému kostelíku a do malebného centra – společný typický oběd v místní restauraci (zahrnuté v ceně zájezdu), cestou zpět do Porta zastávka ve vinařství Quinta da Aveleda s prohlídkou a degustací zelených a dalších vín (zahrnuto v ceně zájezdu).

4. den: Brzy ráno nalodění na celodenní plabu na řece Douro do Pinhao – oblastí vinic vyhlášených značek portského vína, degustace a oběd během plavby s průjezdem supervysokými plavebními komorami, oběd na lodi vč. vína zahrnut v ceně, návrat vlakem do Porta v pozdních nočních hodinách.

5. den: Individuální volno, nebo fakultativně výlet do Národního parku Pendeda Geres – návštěva malebných kamenných vesniček jako je Saojo, Brufe, kolem středověkých hradů Lindoso, Astro Laboreiro k poutnímu místu Senhora de Peneda, překrásnou přírodou, s typickým obědem v místní restauraci.

6. den: Transfer na letiště, odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000