crosssearch

Portugalsko - velký okruh letecky

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Poznávací okruhy - Portugalsko - Velký okruh letecky

Konečná cena za osobu od: 25 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (út): Odpoledne odlet z ČR do Portugalska. Transfer do hotelu, ubytování v hotelu. Večerní procházka centrem Lisabonu.

2.den (st): LISABON – metropole Portugalska s nejvýznamnější památkou KLÁŠTEREM BELEM. CABO DA ROCCA – nejzápadnější výběžek Evropy. SINTRA – královské město, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky Nocleh.

3.den (čt): BATALHA – pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. ALCOBACA – starobylé městečko s klášterem P.Marie. TOMAR – historické město, kterému vévodí templářský hrad z 12. století. FATIMA – poutní město. Nocleh.

4.den (pá): COIMBRA – univerzitní město, první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita. Přístavní město PORTO, známé svým vinařstvím (portské). Nocleh.

5.den (so): ÉVORA - město pod patronací UNESCO je muzeem portugalské architektury. Přejezd na nejnavštěvovanější portugalské pobřeží - ALGARVE. Nocleh.

6.den (ne): ALGARVE – jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva CABO DE SAN VINCENTE – nejjihozápadnějšího výběžku Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU. Nocleh.

7.den (po): Dopoledne odjezd z pobřeží Algarve. Návštěva jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží Atlantického oceánu, oblasti PORTO COVO (koupání) . Přejezd do Lisabonu, ubytování v hotelu.

8.den (út): Dopoledne odlet z Portugalska zpět do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000