crosssearch

Portugalsko, pobřeží Algarve - letecky

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Vydejte se s námi na pobytově poznávací zájezd na portugalské pobřeží Algarve. Budete uchváceni nádhernou krajinou, která nabízí okrově zbarvená skaliska, jeskyně, průzračnou vodu Atlantického oceánu stejně jako vinice, olivové háje nebo sady pomerančovníků a fíkovníků.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá):Odlet z Prahy, přílet do FARA, přejezd na hotel, ubytování.
2.den (so):Odjezd do oblasti COSTA VICENTINA na západním pobřeží, nenáročná túra podél skalnatého pobřeží s nádhernými výhledy na Atlantický oceán. Fakultativně koupání na PRAIA DO AMADO. Dále autobusem na MYS SV. VINCENTA. Odpoledne návštěva města LAGOS - kostel sv. Antonína a muzeum algarvského života, středověké hradby, první trh s otroky. Zastávka na PONTA DA PIEDADE - místo proslavené pískovcovými skalisky, jeskyněmi a průzračnou vodou. Fakultativně projížďka na loďkách.
3.den (ne):Odjezd do SILVES - historického město s gotickou katedrálou a maurským hradem z červeného kamene, malebné městečko s úzkými uličkami a bílými domky, návštěva místního trhu. Výjezd na nejvyšší horu Algarve FÓIU (903 m n. m.), odkud je krásný výhled na západní pobřeží Algarve, ochutnávka místních likérů (fíkový, mandlový, pomerančový aj.) a pálenky medronho. Odpoledne lehká turistika v oblasti pohoří SERRA DE MONCHIQUE, úsek slavné cesty VIA ALGARVIANA, která spojuje východní cíp Algarve se západním a končí na mysu sv. Vincenta.
4.den (po):Volný den, pobyt u moře. Fakultativně výlet na loďkách na řece Arade s možností koupání ve FONTES, které je lemováno nádhernou krajinou, skalisky, vesničkami, vinicemi, olivovníky, pomerančovníky a fíkovníky.
5.den (út):Cesta podél okrově zbarvených skalisek v centrálním Algarve. Procházka z městečka PORTIMAO do městečka CARVOEIRO. Skalní útvary ALGAR SECO, možnost koupání.
6.den (st):Odjezd do vnitrozemí Algarve, do městečka SAO BRÁS DE ALPORTEL - muzeum zpracování korku, dále návštěva malých vesniček, jejichž život je spjat od dávných dob s výrobou korku, zastávka v pastelarii (kavárna/cukrárna) - místní likéry, zákusky a bylinný čaj, výrobna oblíbené pálenky.
7.den (čt):Volný den, pobyt u moře. Fakultativně výlet lodí podél pobřeží.
8.den (pá):Odlet z Fara, přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000