crosssearch

Lisabon - Sintra - Cabo da Roca

Poznávací zájezdy, Portugalsko

4-denní letecký zájezd

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

4-denní letecký zájezd

1. den:
Odlet z Prahy do Lisabonu, transfer do hotelu. Volno. Pokud máte chuť zažít pravou portugalskou zábavu můžete navštívit typické portugalské hudební představení "Fado" s večeří. Nocleh.

2. den:
Prohlídka Lisabonu. Prohlédneme si starobylou čtvrť Alfama, lisabonskou katedrálu, hrad sv. Jiří (Castelo de Sao Jorge). Přesuneme se na předměstí Belém s nejkrásnějším náměstím Lisabonu Praca do Comercio, projdeme se podél řeky Tejo a symbolu města - mostu 25. dubna, jednom z nejdelších mostů na světě (2,2 km), vyhlídka ze sochy Ježíše Krista, uvidíme klášter Jeronýmů (z r.1502) - perlu goticko-renesančně-Manuelského stylu (r.1502) s hrobkami králů Manuela I., Jana III., jejich manželek a mořeplavce Vasca de Gamy. Klášter spolu s původně obrannou věží Torre de Belém jsou památkami UNESCO. Zastavíme se u památníku portugalských mořeplavců a symbolu portugalských objevů Padrao dos Descobrimentos. Nocleh.

3. den:
Celodenní výlet do oblasti Sintra na estorilskom pobřeží, cca. 28 km od Lisabonu. Sintra byla letním sídlem portugalských panovníků a z tohoto období se uprostřed majestátních lesů zachovalo mnoho paláců různých stylů. Navštívíme romantický palác Palácio da Pena (19. st.) Nebo královský palác Palácio Nacional de Sintra (15-16.st.) Uvidíme i pozůstatky osady hradu. Oblast je zapsána v seznamu UNESCO a je nejnavštěvovanějším turistickým místem Portugalska. Přesuneme se na nejzápadnější cíp kontinentální Evropy - mys Cabo da Roca s výhledem na Atlantik, navštívíme rybářské městečko Cascais a na závěr oblíbené letovisko Estoril, které pro jeho glamour a noblesu nazývají také portugalským Monte Carlem. Návrat do Lisabonu. Nocleh.

4. den:
Transfer na letiště. Odlet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000