crosssearch

Lisabon - letecký poznávací zájezd

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Lisabon je hlavním městem Portugalska a zároveň nejzápadnějším hlavním městem evropské pevniny. Více než půl milionu obyvatel z něj dělá největší a nejdůležitější město v zemi. Je malebným městem nacházejícím se na několika kopcích, což Vám umožní obdivovat jej z několika...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lisabon je hlavním městem Portugalska a zároveň nejzápadnějším hlavním městem evropské pevniny. Více než půl milionu obyvatel z něj dělá největší a nejdůležitější město v zemi. Je malebným městem nacházejícím se na několika kopcích, což Vám umožní obdivovat jej z několika pěkných vyhlídek. Pokud zatoužíte nasát atmosféru středověkých časů Lisabonu projděte se maurskou čtvrtí zvanou Alfama. Zbytek města bohužel poznamenalo velké zemětřesení na konci 18. století, a proto zde většinou nenajdete stavby staršího data. Zajímavá místa a památky: Čtvrť Alfama - nejstarší čtvrť v Lisabonu, plná úzkých uliček, domů s balkony a kachlíkovou výzdobou, malými zelenými náměstíčky, bílé zdi. Belémská věž - byla postavena ve stylu pozdní portugalské gotiky na památku expedice Vasco de Gamy na začátku 16. století. Tato monumentální stavba je dominantou města a tvoří památku na doby portugalské moci ve věku velkých objevů. Bairro Alto - tato čtvrť se nachází ve středu města a slouží jako zábavní i obchodní centrum. V současné době jde o jádro nočního života pro mladé lidi. Garo de Oriente - jeden z hlavních dopravních uzlů Lisabonu. Její skleněné a ocelové součásti vystavěné do tvaru palem tvoří více než zajímavou podívanou. Diamantový dům - stavební kuriozita rozhledna sv. Lucie - s výhledem na dolní část města a přístav. Hrad Sv. Jiří - Castelo de Sao Jorge - z deseti věží je výhled na celé město. Na místě maurského hradu stojí gotický hrad, který byl od 14. do 16. st. sídlem portugalských panovníků. Katedrála Sé z roku 1251 - naleznete ji na krásném a rozlehlém náměstí Largo da Sé.

Minimální počet účastníků: 25

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce pouze na vyžádání bez slevy. V případě zájmu o doobsazeni nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Stravování:
Snídaně kontinentální.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Lisabonu, po příletu transfer do hotelu, ubytování.
2. den: Snídaně, půldenní prohlídka s česky mluvícím průvodcem (cca 3,5 hod), odpoledne individuální program v Lisabonu, nocleh v hotelu.
3. den: Snídaně, individuální program v Lisabonu, nocleh v hotelu.
4. den: Snídaně, volný program do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000