crosssearch

Krásy jihu Portugalska a Španělska

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Dvě země během jednoho okruhu s možností prodloužení o další týden koupání na malebném španělském pobřeží Costa de Luz. Obě tyto země vám nabízíme v pohodlí, se základními vstupy v ceně zájezdu. Pobyt začíná na jihu Portugalska, země, která je malá, ale neobyčejně rozmanitá.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvě země během jednoho okruhu s možností prodloužení o další týden koupání na malebném španělském pobřeží Costa de Luz. Obě tyto země vám nabízíme v pohodlí, se základními vstupy v ceně zájezdu. Pobyt začíná na jihu Portugalska, země, která je malá, ale neobyčejně rozmanitá. Je to místo, které je turistickým ruchem zasaženo málo, takže tam běžně narazíte na oslavy tradičních lidových svátků, velmi jednoduché, skromné, ale lahodné jídlo, hudbu plnou nostalgie a trhy, kde se stoly prohýbají rybami, ovocem a květinami.

Jih Španělska není potřeba mnoho představovat, patří bezesporu k nejkrásnějším místům Evropy. Co město, to nezapomenutelné památky, kde se prolínají stovky let historie a vlivy mnoha kultur a náboženství. A co spojuje obě země? Že tady nikdo nespěchá. Že jejich vášní je ochutnávat život. Tak co se k nim přidat ?

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000