crosssearch

Kombinace Algarve + Lisabon

Poznávací zájezdy, Portugalsko

Zvolte si netradiční způsob dovolené a poznejte během jednoho týdne dvě krásná a zajímavá místa Portugalska. Poznejte během 2 nocí neobyčejné a historicky významné město Lisabon a následně si během 5 nocí odpočiňte na jedné z krásných pláží Algarve.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zvolte si netradiční způsob dovolené a poznejte během jednoho týdne dvě krásná a zajímavá místa Portugalska. Poznejte během 2 nocí neobyčejné a historicky významné město Lisabon a následně si během 5 nocí odpočiňte na jedné z krásných pláží Algarve.

LisabonLisabon je hlavní a největší město Portugalska. Má 545 245 obyvatel, v okolí města žije více než 3 000 000 obyvatel. Jde o nejzápadnější hlavní město na evropské pevnině a rozkládá se na relativně malé ploše 84,92 km2. Centrum Lisabonu leží v mělkém údolí. Z jedné strany je Lisabon ohraničen řekou z druhé strany moderními předměstími. Město sedmi pahorků" nad řekou Tejo je význačné opravdu velkým množstvím historických památek. Své návštěvníky město ohromí budovami z bílého vápence, úzkými uličkami a pohodovou atmosférou, která v Lisabonu panuje celoročně.

AlgarveOblast, která nabízí nádherné nekonečné písčité pláže, malebné prostředí, zábavu, odpočinek, ale také příjemné letní teploty. Ocitnete-li se v Algarve, jedné z nejoblíbenějších vyhledávaných turistických oblastí Portugalska, můžete říct, že jste na samém konci Evropy. Algarve leží v jižní části země, jeho pobřeží omývá Atlantský oceán a zdejší pláže jsou často označovány za jedny z nejkrásnějších v Evropě.

Be Live Family Palmeiras Village **** v kombinaci s hotelem Skyna Hotel Lisboa ****

Be Live Family Palmeiras Village ****Nedávno postavený hotelový komplex nabízí nádherné prostředí a služby na velmi vysoké úrovni pro klienty všech věkových kategorií. Jedinečná krajina, kdy hotel leží u útesu, odkud se naskýtá úžasný výhled na Atlantský oceán, v kombinaci s možností sportovního i zábavního vyžití jsou zárukou příjemně strávené, ničím nerušené dovolené. Centrum Armacao De Pera s různými restauracemi a bary je vzdálené 1,5 kilometru od hotelu. Nádherná písečná pláž s křišťálově čirým mořem leží pod útesem, je přístupná po schodech a od komplexu je vzdálená necelých 300 metrů.

Skyna Hotel Lisboa ****Čtyřhvězdičkový městský hotel je velice dobrým výchozím bodem k poznávání hlavního města. Hotel se nachází 300 metrů od autobusové zastávky a 700 metrů od stanice metra, jímž se pohodlně dopravíte do centra Lisabonu. Hotel je otevřený od roku 2015 a svým klientům nabízí velice pěkné moderní pokoje, které jsou ideálním místem k odpočinku po náročném dni plného poznávání.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000