crosssearch

Fly & Drive Madeirou

Poznávací zájezdy, Portugalsko

V ceně programu: pronájem vozu kat. A (Peugot 107 nebo Citroen C1 nebo Renault Twingo walkman vše bez AC) na Madeiře na 6 dní, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování se snídaní, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax, služby slovenského delegáta, základní cestovní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V ceně programu: pronájem vozu kat. A (Peugot 107 nebo Citroen C1 nebo Renault Twingo walkman vše bez AC) na Madeiře na 6 dní, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování se snídaní, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax, služby slovenského delegáta, základní cestovní pojištění

Uvidíte/zažijete: hlavní město ostrova, hory, přírodní zvláštnosti, typické stavby místních obyvatel

Cena nezahrnuje: vratná záloha za auto 200 - 500 Eur (dle typu auta a vždy v případě nepojištění), která se platí na místě při převzetí auta. Možnost pojištění auta za 2.900 Kč/6dní

1. den

Přílet na Madeiru, transfer do městečka Caniço de Baixo, které se nachází cca 10 min. jízdy od letiště, do hotelu Cais da Oliveira ***, kde máte zajištěné ubytování na 2 noci se snídaní (v dražší variantě lze ubytování v hotelu Royal Orchid **** či v hotelu Roca Mar ****).

2. den - východní pobřeží

Přistavení vozu k hotelu. Možnost návštěvy sousední vesničky Garajau, jejíž zajímavostí je socha Ježíše Krista podobná slavnému monumentu v brazilském Riu. V oblasti doporučujeme návštěvu Palheiro Garden/Blandy´s Garden s různými druhy exotických rostlin a stromů. Další zastávkou je Camacho proslulé výrobou proutěného zboží a nábytku. Cesta pokračuje do Santo da Serra, kde se kromě golfového hřiště a koňských stájí nachází malý zvířecí park. Výlet k nejvýchodnějšímu výběžku ostrova Sao Lourenco, který se vyznačuje zcela odlišnou krajinou od ostatních částí Madeiry především svou vyprahlostí. Vyhlídky Ponta do Rosto na severním cípu a Baia d`Abra na jižním cípu. Nocleh v hotelu Cais da Oliveira.

3. den - Pico do Arreiro, severní pobřeží

Doporučujeme výstup na druhou nejvyšší horu Madeiry (1.818 m). Zastávka v Ribeiro Frio je zajímavá pstruží farmou s možností hodinové vycházky na vyhlídku ,,Balcõ,es" Balkóny. Dalším cílem je vesnička Santana na severním pobřeží s typickými domky ve tvaru trojúhelníku a doškovou střechou. Návštěva tématického parku. Nocleh v Sã,o Vicente v hotelu Estalagem do Vale ****, kde máte zajištěné ubytování na 3 noci se snídaní.

4. den a 5. den -Sã,o Vicente, Porto Moniz, Encumeada

Dopoledne prohlídka vulkanických jeskyní spojených spojených s vulkanickým centrem v Sã,o Vicente a poté odjezd do Porto Moniz (doporučujeme jet po staré silnici s krásnými výhledy). Celá oblast Porto Moniz proslula skvělým vínem a zejména pak přírodními bazény z lávy a skal, které jsou za přílivu plněny mořskou vodou. Dále se vydejte do oblasti Rabaçal a Encumeada, kde doporučujeme podniknout nejznámější levadu 25 Fontes (25 pramenů). Návrat zpět do Sã,o Vicente na nocleh v hotelu Estalagem do Vale.

6. den - jižní pobřeží, Cabo Girã,o, Funchal

Cestou do hlavního města Madeiry budete míjet mimo jiné městečko Ribeira Brava s jedním z nejstarších kostelů na ostrově. Neměli byste opomenout zastávku u Cabo Girã,o, 580 m druhého nejvyššího útesu Evropy. Příjezd do Funchalu a ubytování v hotelu Jardins d´Ajuda *** na 2 noci se snídaní (v dražší variantě lze změnit ubytování do hotelu Golden Residence ****).

7. den - Funchal

Celý den v hlavním městě ostrova s možností návštěvy Monte s kostelem či tropické zahrady. Na kopec Monte je možno se nechat vyvézt lanovkou za cca 10 EUR. Další možností je Blandy´s - muzeum vína s ochutnávkou, městská tržnice, katedrála... Odevzdání vozu a nocleh v hotelu Jardins d´Ajuda se snídaní.

8. den

Transfer na letiště a odlet domů.

Doporučujeme včasnou rezervaci. Názvy hotelů jsou pro informaci o kvalitě a typu ubytování, hotel však může být změněn, kvalita bude zachována.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000