crosssearch

Wieliczka - Krakow - Oswiecim

Poznávací zájezdy, Polsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci v brzkých ranních hodinách. Odjezd do největšího solného dolu v Evropě - Wieliczky. Sůl se zde těžila již od 12. stol. Důl má hloubku 300 m a kolem 300 km chodeb, v soli jsou vytesány sály s kapličkami, sochami a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci v brzkých ranních hodinách. Odjezd do největšího solného dolu v Evropě - Wieliczky. Sůl se zde těžila již od 12. stol. Důl má hloubku 300 m a kolem 300 km chodeb, v soli jsou vytesány sály s kapličkami, sochami a freskami. Navštívíte nejstarší část solného dolu Wieliczka, podzemní jezera, plesovou síň. Prohlídka trvá necelé 3 hodiny. Ubytování, večeře.

2. den: Po snídani prohlídka Krakowa - prohlídka někdejšího hlavního města Polska. Zámek polských králů na Wawelském pahorku a slavnou katedrálu. Staré město s poklady gotické, renesanční a barokní architektury, staré hradby s barbakánem, Hlavní rynek - největší náměstí ve střední Evropě, Mariánský kostel, měšťanské domy, možnost návštěvy obrazárny v Muzeu Czartoryských - Leonardo da Vinci, obrazy vlámských a francouzských mistrů. Kazimierz - židovská čtvrť s několika synagogami. Ubytování, večeře.

3. den: Po snídani odjezd do Krakowa – individuální program bez průvodce. Pro ostatní zájemce Oswiecimi - prohlídka nacistického koncentračního tábora. Pro prohlídce Oswiecimi návrat do Krakowa. Společně odjezd odpoledne do ČR. Všechny tři oblasti, které navštívíte, jsou zařazeny do světového dědictví UNESCA. Návrat do Prahy před půlnocí. 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000