crosssearch

Polské Beskydy

Poznávací zájezdy, Polsko

Obrázek není k dispozici

Beskydy na území Polska jsou na rozdíl od Beskyd v ČR mnohem rozsáhlejší. Pro turisty je zde připravena hustá síť značených tras a celá řada udržovaných horských chat. Díky použití lanovek a silnic přes horská sedla nabízí tento zájezd přechody po těch nejatraktivnějších...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Příjezd do oblasti hraničního pásma Slezských Beskyd. Výjezd sedačkovou lanovkou pod vrchol WIELKA CZANTORIA – krátká procházka na vrchol s rozhlednou, výhledy do údolí řeky Visly a na Moravskoslezské Beskydy. Přejezd na ubytování.

2.den (po): Výjezd sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Slezských Beskyd, SKRZYCZNE (1257m). Hřebenový přechod do průsmyku Przełęcz Salmopolska.

3.den (út): Návštěva pohoří MALÉ BESKYDY. Výjezd pozemní lanovkou na horu ŻAR, na které se nachází horní nádrž přečerpávací elektrárny a odkud se naskýtají výhledy do celého okolí. Přechod po hřebeni do průsmyku PRZEŁĘCZ KOCIERSKA.

4.den (st): Túra v pohoří ŽYWIECKÉ BESKYDY. Z průsmyku Glinne výstup k chatě HALA MIZIOWA, do oblasti horských luk dříve využívaných valašskými pastevci. Pro zájemce výstup na vrchol hory PILSKO (1557m), odkud se naskýtá překrásný výhled na slovenskou Malou Fatru, polské Tatry nebo Slezské Beskydy.

5.den (čt): Výjezd sedačkovou lanovkou na MOSORNY GROŃ, odkud se naskýtá ten nejlepší výhled na celý masív Babí hory (1725m) s národním parkem. Poté návštěva BABIOGÓRSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU (biosférická rezervace UNESCO) - z průsmyku Krowiarki výstup na vyhlídkovou plošinu SOKOLICA.

6.den (pá): Přejezd do okolí města Bielsko-Biała, odkud vyjedeme kabinovou lanovkou na vrch SZYNDZIELNIA. Krátký výstup na vrch KLIMCZOK s dalekými výhledy. Poté hřebenový přechod přes vrch BŁATNIA do rázovité obce Brenna. Odpoledne odjezd do ČR, příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000