crosssearch

Pohádkové Zámky okolního Polska

Poznávací zájezdy, Polsko

Program zájezdu 1. den: Odjezd z Olomouce do WROCLAWI. Wroclav bezpochyby patří mezi nejkrásnější města Polska s velmi bohatou historií. Prohlédneme si staré město se svou velkolepou radniční věží a s nádherným barokním sálem Aula Leopoldina -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

 
1. den: 

Odjezd z Olomouce do WROCLAWI. Wroclav bezpochyby patří mezi nejkrásnější města Polska s velmi bohatou historií. Prohlédneme si staré město se svou velkolepou radniční věží a s nádherným barokním sálem Aula Leopoldina - slavnostní síní wroclavské univerzity. Odjezd na ubytování, nocleh. 

2. den: 

Po snídani odjezd na zámek MOSZNA (novogotický a novorenesanční zámek obřích rozměrů). Pro někoho je to "polský Disneyland", pro někoho prostě kýč. Ale to nic nemění na tom, že jde o jeden z nejkrásnějších a nejznámějších zámků na území Slezska. Pokračování do OPOLE - patří mezi nejstarší města v Polsku (gotická katedrála, rynek s radnicí, barokní měšťanské domy, Piastovská věž, františkánský kostel a mauzoleum Piastovců), které bylo od raného středověku do počátku 20. století metropolí Horního Slezska. Následuje návštěva BRZEGU - historického města v Polsku, které se nachází v jihozápadní části země, v Opolském vejvodství, v okrese Powiat brzeski. Brzeg láká návštěvníky především svým krásným zámkem. Večer návrat do Olomouce.  

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000