crosssearch

Krakov - město králů

Poznávací zájezdy, Polsko

Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP. Program zájezdu: 1.den (čt): Odjezd z Prahy, KROMĚŘÍŽ, zahrady a arcibiskupské sklepy s...

Konečná cena za osobu od: 2 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

Program zájezdu:
1.den (čt): Odjezd z Prahy, KROMĚŘÍŽ, zahrady a arcibiskupské sklepy s ochutnávkou vína, ubytování v Beskydech - u zájezdů 448-01, 04. Odjezd z Prahy ve večerních hodinách u zájezdů 448-02,03.


2.den (pá): KRAKOV (UNESCO), královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, Collegium Maius, chrám P. Marie, Sukiennice, variantně muzeum Czartoryských (mj. Leonardo: Dáma s hranostajem). U zájezdu 448-03 zastávka v Osvětimi.


3.den (so): Solný důl WIELICZKA (komplex kaplí v soli, UNESCO), procházka v Ojcowském NP, bizarní skalní útvary, KAZIMIERZ - krakovská židovská čtvrť. Hrad OJCOW, Lokýtkova jestkyně.


4.den (ne): KALWARIA ZEBRZYDOWSKA - významné poutní místo v Polsku s vycházkou trasou mezi kaplemi v okolních kopcích, návrat do Prahy pozdě v noci.

Stravování: 1x v ČR polopenze, 2x v Polsku snídaně


Cena zahrnuje:

* * program zkrácený o 1.den a ubyt. v Beskydech
* ** v zářijovém termínu program zkrácený o 1.den a ubyt. v Beskydech rozšířený druhý den ráno o Osvětim
* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 3x(2x) hotel (1x ČR a 2x Polsko)
* 1x v ČR polopenze, 2x v Polsku snídaně

Cena nezahrnuje:

* 2x večeře 400 Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000