crosssearch

Krakov - město králů a solný důl Wieliczka

Poznávací zájezdy, Polsko

Krakov, jedno z nejkrásnějších evropských měst na řece Visle, renesanční skvost a město legend, na jehož podobě se podíleli renomovaní umělci a architekti z Itálie a Nizozemí, historické domy a paláce, náměstí s kostely, obchody, stánky s místními specialitami, příjemné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Krakow - město králů a solný důl Wieliczka

1. den zájezdu Odjezd z ČR v ranních hodinách do KRAKOWA (UNESCO) - čeká nás první část prohlídky města tzv. "Jagellovské perly". Procházka Starým městem - Královská cesta - Kanovnická ulice, nejkrásnější ulice starého Krakowa, Floriánská brána, Hlavní náměstí s pouličními kavárnami a Mariánským kostelem, návštěva Sukiennice - na místě bývalé gotické tržnice se suknem, kostel Panny Marie s největším gotickým vyřezávaným oltářem na světě a radniční věží. Pozdě odpoledne se vypravíme k prohlídce jednoho z nejatraktivnějších dolů na světě, do Solného dolu WIELICZKA (UNESCO). Odjezd na ubytování.


2. den zájezdu Po snídani dokončíme prohlídku Krakowa - mj. se projdeme židovskou čtvrtí KAZIMIERZ (UNESCO), synagoga Remuh, židovský hřbitov a poté následuje symbol města - pahorek WAWEL (Wzgórze Wawelskie) s impozantním královským zámkem a gotickou katedrálou, místo korunovace polských králů, dnes se tu v kryptě nachází ostatky polských králů, vyhlídka na řeku Vislu. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000