crosssearch

Grandtour Polskem

Poznávací zájezdy, Polsko

Trasa zájezdu: Wroclaw o Krakov o Kazimiez Dolny o Warszawa o Malbork o Gdaňsk o Toruň Program: Vydejte se společně s námi na návštěvu Polska. Uvidíte klenoty polské kultury, historická města a poznáte polské pobřeží Baltského moře. 1. den: odjezd z ČR brzy ráno,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Wroclaw o Krakov o Kazimiez Dolny o Warszawa o Malbork o Gdaňsk o Toruň Program: Vydejte se společně s námi na návštěvu Polska. Uvidíte klenoty polské kultury, historická města a poznáte polské pobřeží Baltského moře.

1. den: odjezd z ČR brzy ráno, příjezd do Wroclawi - prohlídka města s průvodcem. Uvidíte historické centrum s náměstím, středověkými budovami a slavnou univerzitu. Ubytování a nocleh.

2. den: po snídani budete mít individuální volno k prohlídce města a nákupům, odpoledne se vydáme na cestu do Krakova. Ubytování a nocleh.

3. den: snídaně, prohlídka Krakova s průvodcem - Hlavní rynek, největší náměstí ve střední Evropě s krásným gotickými, renesančními a barokními budovami - první barokní budovou v Krakově byl kostel sv. Petra a Pavla, nezapomeneme na románský kostel sv. Ondřeje. Podíváme se na vrch Vawel - nádherný komplex hradu s katedrálou (korunovační místo králů). Dále poznáme židovskou čtvrť Kazimiez, uvidíme budovy Jagellonské univerzity - nejstarší v Polsku. Individuální volno, nocleh.

4. den: po snídani se vydáme do malebného městečka Kazimiez Dolny s mnoha renesančními budovami a kouzelnými uličkami. Je to místo jako z pohádky, zavede vás do starých časů. Kazimiez Dolny je městem umělců, do kterého se budete chtít určitě jednou vrátit. Nocleh.

5. den: po snídani příjezd do Warszawy s následnou celodenní prohlídkou - Staré Město s Královským zámkem, Zámecké náměstí, katedrála Sv. Jana, Královská cesta. Večer odjezd na ubytování. Nocleh.

6. den: po snídani budeme pokračovat v prohlídce hlavního města Polska, individuální volno k vlastnímu objevování Warszawy a nákupům. Nocleh.

7. den: po snídani se brzy ráno vydáme směrem na Malbork, prohlídka města a středověkého opevnění, odjezd do oblasti Baltského moře a ubytování.

8. den: snídaně, prohlídka přístavního města Gdaňsk s průvodcem - je zde řada památek a bude na vás dýchat blízkost moře, volno. Odjezd na ubytování, nocleh.

9. den: po snídani pojedeme do města Toruň, krátká prohlídka, odjezd do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000