crosssearch

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka

Poznávací zájezdy, Polsko

Krakow leží v Malopolském vojvodství na jihu Polska. Byl založen v 7. století a od roku 1978 je zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Navíc je třetím největším polským městem hned po Varšavě a Lodzi. Město Krakow bylo také hlavním městem Polska až do roku 1596.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Adventní Krakow a solný důl Wieliczka

1. den zájezdu V ranních hodinách odjezd do Krakowa - jednoho z největších a nejstarších měst v Polsku. Prohlídka města s průvodcem - katedrála, ve které bylo korunováno 37 polských králů a princů, královský hrad Wavel, krakowský rynek, tržnice Sukiennice, Radniční věž, . . . Ubytování nedaleko centra Krakowa. Individuální volno k procházkám po adventních trzích, k nákupům dárků nebo posezení u hrníčku svařeného vína. Dle zájmu večerní Krakow.


2. den zájezdu Po snídani dokončení prohlídky Krakowa, krátké individuální volno a přejezd do cca 10 km vzdálené Wieliczky - jednoho z nejproslulejších solných dolů na světě, který je zapsán na seznamu UNESCO a jež vznikal více než 700 let postupnou těžbou soli - ve středověku byla sůl mocným nástrojem vládců. Prohlídková trasa je dlouhá cca 3,5 km, vede nádherným světem solných chodníků a komor, během níž můžete obdivovat sochy a obrazy vytesané ze soli a spoustu dalších solných skvostů. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Nástupní místa:
Praha, Poděbrady - dálnice, Hradec Králové, Pardubice, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Olomouc a další nástupní místa dle dohody v CK.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000