crosssearch

Adventní Krakov

Poznávací zájezdy, Polsko

Královské město Krakov s více než tisíciletou historií je ceněným klenotem našich severních sousedů. Působivý Rynek Główny (Hlavní náměstí) je společně s historickým centrem zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Poznejte podmanivou atmosféru tohoto jedinečného místa a...

Konečná cena za osobu od: 649 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Královské město Krakov s více než tisíciletou historií je ceněným klenotem našich severních sousedů. Působivý Rynek Główny (Hlavní náměstí) je společně s historickým centrem zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Poznejte podmanivou atmosféru tohoto jedinečného místa a nechte se omámit vůní tradičních vánočních pochutin. Nasajte pravého vánočního ducha za zvuků typické melodie, která se každou celou hodinu ozývá z věže překrásného Mariánského kostela.

Program zájezdu:

Odjezd v brzkých ranních hodinách dle nástupního místa.

Prohlídka historického centra v doprovodu průvodce. Nad starým městem se tyčí vrch Wawel s majestátním, stejnojmenným zámkem, kde leží ostatky polských králů. Navštívíte wawelského draka (symbol města) u jeho dračího doupěte pod Wawelem a projdeme se i starou židovskou čtvrtí Kazimierz.

Poté se přesuneme na náměstí Rynek, kde zažijete vánoční atmosféru adventních trhů s nabídkou uměleckých řemeslných produktů a tradičního jídla. Místní specialitou je pitný med a můžete ochutnat také tradiční klobásky, věhlasný prejt nebo smažené pstruhy. To vše za zvuku hejnala, který zní vysoko z věže.

Odjezd do ČR v podvečerních hodinách.

Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.

Poznámka:

TRASA A - Orientační časy odjezdu:

Praha (01:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule), Jihlava (03:00 od parkoviště u Billy, tř. Legionářů), Velké Meziříčí (03:30 z čerpací stanice Lukoil na D1, směr Brno)

TRASA B - Orientační časy odjezdu:

Brno (04:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice), Prostějov (04:50 před budovou hlavního vlakového nádraží, st. H), Olomouc (05:15 ze starého autobusového nádraží u otočných hodin), Hranice (05:45 z parkoviště u motorestu Sparta - naproti Hypermarketu Albert), Nový Jičín (06:05 z čerpací stanice LXM Group, Malostranská ulice 59), Frýdek Místek (06:25 od starého autobusového nádraží u vjezdu do Vojenské správy), Ostrava (06:55 z parkoviště u býv. kulturního domu Vítkovice, ulice 28. října)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000