crosssearch

Peru - pobyt v Amazonii

Poznávací zájezdy, Peru

Tento unikátní zájezd Vám nabízí poznat flóru a faunu Amazonie tak zblízka, jak je to jenom možné. Šestidenní pobyt v lodži vzdálené 130 kilometrů od nejbližšího města Iquitosu, přístupné pouze lodí, Vám nabídne zcela nevšední a originální zážitky. Průvodce America Tours zde...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do Limy (noční let).

2.den:

Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování. Odpolední orientační prohlídka centra Limy.

3.den:

Odlet do města Iquitos ležícího na Amazonce. Po příletu transfer do přístavu a odjezd rychlou motorovou lodí proti proudu Amazonky do primitivní lodge (3 hodiny plavby). Po ubytování v bungalovech a obědě Vás čeká krátké pěší seznámení s okolím lodge a výklad místního průvodce o zvířatech, ptactvu a rostlinstvu. Pozorování malých opiček a ptáků, shlédnutí soumraku nad jezerem Sapote. Po večeři se na kánoích vypravíte pozorovat kajmany.

4.den:

Výprava na kánoích k Juanech Lake – jezeru s nepřebernou škálou vodních rostlin, pozorování papoušků, tukanů a dalších ptáků. S trochou štěstí potkáte hejno opiček Titi. Po návratu večer výprava do pralesa na lov tarantulí.

5.den:

Celodenní pěší výlet do pralesa v okolí lodge. Budete pozorovat několik druhů opic a ptáků, obdivovat mohutné kmeny stromů Ceiba a uvidíte také mnoho druhů pestrobarevných motýlů. Se štěstím můžete zahlédnout i lenochoda. Večer Vás čeká rybářský zážitek – lov dravých ryb Piranhas.

6.den:

Časně odjezd kánoí k jezeru Yarina, kde Vaši průvodci založí spolu s Vámi kemp. V tomto naprosto odloučeném místě uprostřed amazonského pralesa budete pozorovat ptáky a zvířata, učit se poznávat rostlinné druhy… Mimo jiné uvidíte i královnu leknínů Victoria Regia v jejím přirozeném prostředí na jezeře. Nocleh pod širým nebem uprostřed pralesa Vám bude skvělým zážitkem !!

7.den:

Návrat zpět do lodge. Odpolední výprava za vzácným ptákem Hoatzin, který vypadá jako prehistorický živočich. Večerní sledování ptactva v okolí lodge.

8.den:

Velmi časně pozorování krmících se ptáků na stromech nad řekou, poté výprava lodí za říčními růžovými delfíny. Po obědě Váš pobyt v pralese skončí návratem rychlou lodí do Iquitosu a nočním přeletem do Limy. Ubytování v hotelu.

9.den:

Transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně třídenní výlet do Cuzca a Machu Picchu.

10.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000