crosssearch

Peru - Bolívie - Ecuador

Poznávací zájezdy, Peru

PERU | BOLÍVIE | ECUADOR | BRAZÍLIE: Peru: Lima - Cuzco - Machu Picchu - Puno - jezero Titikaka - Bolívie: Titikaka - Ecuador: Quito - vulkán Cotopaxi - Riobamba - Cuenca - Ingapirca - Guyaquil

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu


1.den:

Odlet z Prahy do Limy ( noční let)

2.den:

Po přletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne polodenní prohlídka Limy - města králů, zahrnující největší pamětihodnosti města - slavné náměstí Plaza Mayor, vládní palác, radnici a katedrálu. Prohlídku ukoníme ve čtvrtích San Isidro a Miraflores.

3.den:

Časně ráno transfer na letiště a přelet do Cuzca. Dopolednebudete mít krátké volno na hotelu určené k aklimatizaci na vysokohorské prostředí.Odpoledne prohlídka tohoto úchvatného koloniálního města a památek, které ho obklopují. Navštívíte např. pevnost Sacsayhuamán, Kenko a lázně Tambomachay.

4.den:

Brzy ráno odjezd vlakem Vistadome do Aquas Calientes. Odtud již pouhých 20 minut autobusem na vrchol, kde Vás čeká neobyčejný zážitek - návštěva "Ztraceného Města Inků" Machu Picchu. Po prohlídce tajuplné pevnosti se vrátíte ve večerních hodinách do Cuzca.

5.den:

Dnes Vás čeká celodenní přejezd do Puna. Během cesty uvidíte kromě jedinečné altiplanské přírody také několik dalších historických památek - např. Raqchi a Andahuylillas.

6.den:

Ráno nejprve přejezd do starobylé Copacabany, prohlídka zdejšího chrámu Černé Madony a pak Vás již čeká nalodění na katamaran a plavba po jezeru Titicaca, největším vysokohorském jezeře na světě.

7.den:

Ráno se přesunete na letiště Juliaca a odletíte do Limy a odtud do Quita, druhého nejvýše položeného hlavního města na světě. Pak Vás již čeká pouze transfer do hotelu a ubytování. Zbytek dne můžete prožít jako relaxaci po náročném dni.

8.den:

Prohlídka Quita, jehož historické centrum bylo vyhlášeno UNESCEM za světové dědictví. Během autobusové a pěší prohlídky města navštívíte např.prezidentský palác, kostel i náměstí San Francisco či zlatem vykládaný kostel La Companía. Odpoledne navštívíte několik kilometrů vzdálený monument "Middle of the World".

9.den:

Po snídani Vás dnešní cesta zavede do prvního národného parru v Ecuadoru k vulkánu Cotopaxi, který je nejvyšší činný vulkán na světě. Odpoledne budeme pokračovat do města Riobamba, kde budeme pokračovat do města Riobamba, kde bude ubytování.

10.den:

Ráno vyrazíme na cestu do města Cuenca. Cesta nám přinese spoustu vyjímečných zážitků. Kromě návštěvy kostela Balbanera či jezera Colta Vás určitě zaujme jízda vlakem "Devil´s Nose". Stihneme ještě návštěvu jedné z nejdůležitějších památek Ecuadoru - pevnost Ingapirca.

11.den:Dnes absolvujete prohlídku historického centra města Cuenca a odpoledne navštívíme Pumapungo a další pamětihodnosti v okolí.
12.den:

Po snídani vyrazíme na cestu do Guayaquilu, přístavu na pacifickém pobřeží. Během jízdy se pouze krátce zastavíme v národním parku Cajas Cajas a po příjezdu do města absolvujeme prohlídku hlavních "atrakcí" - park Simona Bolivara - známého jako "Iguání park" - nebo Malecón 2000.

13.den:

Dopoledne individuální volno. Transfer na letiště a odlet do Prahy ( možnost fakultativního prodloužení - plavba po souostroví Galapágy ).

14.den:Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000