crosssearch

Peru a Bolívie - Inka Express

Poznávací zájezdy, Peru

PERU | BOLÍVIE: La Paz - Tihuanaco - jezero Titikaka - Sun Island - Puno - Cuzco - Ollantantaybo - Tambomachay - Machu Picchu - Lima

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den:

Odlet z Prahy do La Pazu. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, během kterého dostanete detailní instrukce k pobytu v Bolívii a Peru. Čeká Vás také jeden z nejkrásnějších výhledů z celého zájezdu – pohled z výšky do údolí na zářící noční La Paz se zasněženými velehorskými štíty v pozadí.

2.den:

Po snídani krátká prohlídka historického centra města, náměstí Murillo, čarodějnického marketu a posvátného Moon Valley. Ihned poté odjezd k nejdůležitější památce předincké civilizace – ruinám města Tiwanako. Po prohlídce vykopávek a muzea návrat do La Pazu.

3.den:

Časně odjezd k jezeru Titikaka, nejvýše položenému splavnému jezeru světa. Zde se nalodíte na katamaran, kterým absolvujete plavbu na Ostrov Slunce – podle mnohých badatelů kolébku civilizace Inků (oběd v ceně). Po prohlídce muzea Inti Wata a shlédnutí šamanského obřadu budete pokračovat v plavbě do starobylé Copacabany. Zde po vylodění navštívíte velkolepý chrám černé Madony, a po překročení hranice Peru večer dojedete do města ŤPuno:PE-punoť na březích Titikaka.

4.den:

Celodenní přejezd andskými průsmyky do sídelního města říše Inků Cuzca. Cestou navštívíte několik pitoreskních indiánských vesnic a historických památek: Racci, Pikillacta a Andahuaylillas (oběd v ceně).

5.den:

Časně odjezd úzkorozchodnou železnicí napříč Andami do stanice Aquas Calientes (speciální vyhlídkový vlak Vistadome), odtud silnicí plnou serpentin nad děsivými srázy mikrobusem k branám slavného Machu Picchu. Prohlídka posvátného města Inků (oběd v ceně), poté návrat busem do Aquas Calientes a vlakem zpět do Cuzca.

6.den:

Dopoledne prohlídka centra historického Cuzca, jeho chrámů a pevností nad městem – Quenquo, Puca Pucara, Tombomachay a Sacsayhuaman. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Limy.

7.den:

Orientační prohlídka centra města – Plaza Mayor, prezidentského paláce, katedrály s ostatky Francisca Pizzara a dalších památek, moderní čtvrti San Ysidro a Miraflores. Odpoledne volno k odpočinku po náročném programu, shopping…

8.den:

Po snídani transfer na letiště, odlet do Prahy. Fakultativně odlet do Iquitosu k pobytu v amazonském pralese.

9.den:

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000