crosssearch

Panamská šíje

Poznávací zájezdy, Panama

Program zájezdu 1. - 2. den: letecký přesun do Panama City, historické centrum města Casco Viejo (koloniální architektura, pobřežní promenáda, kostel Sv. Josefa, muzea) 3. - 5. den: odlet na souostroví Bocas del Toro, pohodová atmosféra ostrůvků obývaných černými kariby...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. - 2. den: letecký přesun do Panama City, historické centrum města Casco Viejo (koloniální architektura, pobřežní promenáda, kostel Sv. Josefa, muzea)

3. - 5. den: odlet na souostroví Bocas del Toro, pohodová atmosféra ostrůvků obývaných černými kariby (koupání, šnorchlování, pozorování delfínů, možnost výletu člunem skrze hustou vegetaci mangrovníků do rozsáhlého jeskynního komplexu, vzácné žabičky Red Frog na ostrově Bastimentos), přesun na pevninu do mezinárodního parku Amistad , plavba motorovým člunem po řece Teribe do indiánské osady Wekso kmene Naso (nenáročná procházka pralesem, návštěva ruin staré americké vojenské základny)

6. - 9. den: přesun na pacifickou stranu parku Amistad do horského městečka Boquete ukrytého mezi kávovými a citrusovými plantážemi, možnost výstupu na nejvyšší horu Panamy Volcán Barú (3478 m), treku hustým pralesem po Sendero de los Quetzales za pozorováním vzácných ptáků, raftingu na řece Chiriquí, koupání v termálních pramenech nebo návštěva kávové plantáže, odjezd k Tichému oceánu do provincie Veraguas

10. - 12. den: třídenní výlet s místním průvodcem do národního parku na ostrov Coiba & &panamské Galapágy& , treking v unikátním ekosystému nedotčené přírody a mezi vzácnými druhy zvířat (papoušci, opice, hadi, krokodýli, želvy) a šnorchlování v teplých vodách Pacifiku s pozorováním bohatého podmořského světa (žraloci, rejnoci manta, mořské želvy, hejna ryb, barakudy)

13. - 14. den: návrat po Interamerické dálnici přes most Las Americas klenoucí se přes Panamský kanál do panamské metropole, odjezd přes Chepo a chráněnou oblas Narganá do Cartí, vstupní brány na souostroví San Blás

15. - 16. den: odpočinek na opuštěných ostrůvcích Comarca de Kuna Yala patřících členům kmene Kuna (žádná elektřina, žádný mobilní signál, pouze bělostné pláže, koupání v tyrkysovém moři a lenošení v hamakách)

17. - 18. den: letecký návrat do Panama City, návštěva Panamského průplavu a zdymadel Miraflores (pozorování lodí plujících kanálem, muzeum stavby), dokončení prohlídky v Panama Viejo , návrat do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000