crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Nejkrásnější Místa Ománu

Poznávací zájezdy, Omán

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Muscat (let s přestupem). Přílet do Muscat, transfer do hotelu, ubytování, osobní volno. Nocleh v hotelu v Muscat. 2. den: snídaně v hotelu. Prohlídka hlavního města Ománu, Muscat. Uvidíte...

Konečná cena za osobu od: 49 871 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy do Muscat (let s přestupem). Přílet do Muscat, transfer do hotelu, ubytování, osobní volno. Nocleh v hotelu v Muscat.

2. den:

snídaně v hotelu. Prohlídka hlavního města Ománu, Muscat. Uvidíte monumentální mešitu Grande Mosque, ceremoniální sultánův palác Al Alam a navštívíte muzeum Sheikh Al Zubair. Další zastávka bude na orientálním tržišti Muttrah souq. Během programu bude zajištěn oběd. V odpoledních hodinách návrat do hotelu, osobní volno, nocleh v hotelu v Muscat.

3. den:

snídaně v hotelu, osobní volno. Možnost fakultativního cca dvouhodinového lodního výletu podél pobřeží Ománu, během kterého možná spatříte i delfíny hojně se v této oblasti vyskytující. Nocleh v hotelu.

4. den:

snídaně v hotelu, odjezd z Muscat do města Nizwa, které kdysi bývalo hlavním městem země. Prohlídka města Nizwa a známého tržiště. Další zastávkou bude Jabrin s unikátní pevností ze 17. století. Během cesty bude zajištěn oběd. Ubytování v hotelu v Nizwa, osobní volno, nocleh.

5. den:

snídaně v hotelu. Odjezd terénními vozidly přes město Ibra do pouštní oblasti Wahiba Sands. Zastávka v údolí Wadi Bani Khalid, kde bude zajištěn piknikový oběd. V pouštní krajině navštívíte beduínskou rodinu. Ubytování s večeří bude v tradičním hotelu na poušti v oblasti Wahiba Sands.

6. den:

snídaně v hotelu. Odjezd do města Sur, které je známé jako město námořníka Sindibáda. Cesta do Muscat přes rybářskou osadu Quriyat. Během cesty bude zajištěn oběd. V pozdním odpoledni příjezd do Muscat, ubytování, osobní volno. Nocleh v hotelu v Muscat.

7. den:

snídaně v hotelu. Osobní volno. Možnost fakultativního výletu do Barka a Nakhl. Během výletu navštívíte tradiční rybářskou osadu Barkh a monumentální středověkou pevnost Nakhl a stejnojmennou oázu. Během výletu je zajištěn oběd. Nocleh v hotelu v Muscat.

8. den:

dle letového řádu transfer na letiště v Muscat, odlet do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000