crosssearch

Země průzračných vod

Poznávací zájezdy, Nový Zéland

Program zájezdu 1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - AUCKLAND Sraz na letišti v Praze nebo Vídni. Let do Aucklandu s přestupem. Občerstvení v letadle. 2. DEN AUCKLAND Pokračování v letu na Nový Zéland. Občerstvenív letadle. 3. DEN AUCKLAND Přílet na letiště v Aucklandu. Setkání se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. DEN PRAHA/VÍDEŇ - AUCKLAND
Sraz na letišti v Praze nebo Vídni. Let do Aucklandu s přestupem. Občerstvení v letadle.

2. DEN AUCKLAND
Pokračování v letu na Nový Zéland. Občerstvenív letadle.

3. DEN AUCKLAND
Přílet na letiště v Aucklandu. Setkání se zástupcem autopůjčovny, převzetí osobního automobilu a odjezd do hotelu ve městě. Ve svých dokumentech naleznete poukazy na Sky Tower, 328 m vysokou věž s jasným výhledem na Tichý oceán i město,takže ji určitě nezapomeňte navštívit. Nocleh.

4. DEN AUCKLAND - WAITAMO - ROTORUA
Snídaně. Před odjezdem z Aucklandu nezapomeňte navštívit místní muzeum Auckland War. Dopoledne doporučujeme odjezd z Aucklandu. Začíná putování přes černošské venkovské čtvrti oblasti Waikato,až se dostanete do Waitomo, kde zastávku spojíte s výletem lodí v jeskyních Glow Worm. Pokračování v cestě do města Rotorua, přezdívaného ,,město síry",důležitého termálního centra spojeného s maorskou kulturou. Ubytování v hotelu. V 17h vás vyzvedne zástupce partnerské cestovní kanceláře a spolu odjíždíte do nedaleké vesnice na tradiční představení ,,Cesta časem", které vás provede maorskou historií. Návrat do hotelu, nocleh.

5. DEN ROTORUA - TONGARIRO
Snídaně. Ještě než úplně opustíte Rotorua,navštívíte geotermální oblasti Te Puia a údolí
Waimangu. Blíže se seznámíte s maorským uměním a řemesly v místních insitutu, ale především s přírodou. Odjezd z Rotorua a pokračování cesty na jih do Národního parku Tongariro. Ubytování. Volné odpoledne, nocleh.

6. DEN TONGARIRO - WELLINGTON
Snídaně. Dnešní cesta vede směrem na jih, do hlavního města Nového Zélandu, Wellingtonu.
Doporučujeme se během cesty zastavit na oběd v Taihape. Ubytování, nocleh.

7. DEN WELLINGTON
Snídaně. Volný den pro individuální prohlídku města. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. DEN WELLINGTON - PICTON - KAIKOURA
Snídaně. Ráno odjezd k trajektu, který vyplouvá do Picton. Zde před vyplutím odevzdáte své vozidlo místnímu zástupci. Odjezd trajektem, po vyplutí možnost sledovat krásné pohledy na město,které pomalu mizí v dálce. Po příjezdu do Picton si vyzvednete nový vůz a pokračujete do města Kaikoura. Ubytování, nocleh.

9. DEN KAIKOURA - PUNAKAIKI
Snídaně. Brzy ráno odjezd na tříhodinovou plavbu na otevřeném moři, během níž můžete pozorovat velryby, celoroční místní obyvatele, které jsou bezpochyby hvězdami místní přehlídky, delfíny a ohrožený druh albatrosů (v letních měsících je odjezd až v 15:30h, takže plavbu je vhodné spojit s předchozím dnem). Odjezd na západ, do Punakaiki,
vstupní brány vápencové země a Národního parku Paparoat. Místo leží na půli cesty mezi Greymouth a Westport, na jedné z nejpozoruhodnějších pobřežních silnic. Ubytování v Punakaiki, nocleh.

10. DEN PUNAKAIKI - LEDOVEC FRANZ JOSEF
Snídaně. Odjezd z Punakaiki začíná cestou na jih,podél divokého západního pobřeží až k ledovci Franz Josef. Po příjezdu vyhledáte místního průvodce a vydáte se spolu na čtyř až pětihodinovou prohlídku tohoto fantastického místa s dostatkem času vychutnat si impozantní terén, deštný prales a údolí. V ceně vaší vstupenky je zahrnut i vstup do
místních teplých bazénů. Ubytování, nocleh.

11. DEN LEDOVEC FRANZ JOSEF - WANAKA
Snídaně. Dnes vyrážíte směrem na jih, k městečku Wanaka, které se rozprostírá u nádherného jezera.Ubytování, nocleh.

12. DEN WANAKA - QUEENSTOWN
Snídaně. Odjezd do Queenstown. Cestou budete míjet údolí Gibbston, proslulé svými vinicemi. Ve svých dokumentech naleznete i lístky na Skyline gondolu, která vás zaveze na vrchol Bob, odkud si můžete vychutnat panoramatický výhled na Queenstown a přilehlé jezero Wakatipu. Ubytování,nocleh.

13. DEN QUEENSTOWN - NÁRODNÍ PARK
FIORDLAND - QUEENSTOWN
Snídaně. Dnes se můžete těšit na celodenní výlet do Milford Sound v Národním parku Fiordland (doprava z Queenstown je zajištěna). Po příjezdu následuje plavba po fjordu, kde se dostanete až k Tasmánskému moři. Návrat do hotelu. Nocleh.

14. DEN QUEENSTOWN - CHRISTCHURCH
Snídaně. Dnes opouštíte Queenstown a cestujete přes centrum Jižního ostrova až do dnešní cílové destinace, města Christchurch. Ubytování, nocleh.

15. DEN CHRISTCHURCH
Snídaně. Volný den pro individuální prohlídku největšího města Jižního ostrova. Návrat do hotelu.Nocleh.

16.DEN CHRISTCHURCH
Volný čas do odjezdu na letiště. Vrácení vozidla.Odlet zpět do Evropy s přestupem.

17. DEN EVROPA - PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování v cestě. Občerstvení během letu. Přílet,konec programu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000