crosssearch

Perly Nového Zélandu a Austrálie

Poznávací zájezdy, Nový Zéland

Christchurch o Lake Tekapo o Jižní Alpy o NP Mount Cook o Lindis Pass o Mac Kenzie o Queenstown o Wakatipu o Milford road o NP Fiordland o Milford Sound o Te Anau o Wanaka o Kawaru Bridge o Fox Glacier o Hokitika o Westportu o Hammer Springs o Kaikoura o Christchurch o...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Christchurch o Lake Tekapo o Jižní Alpy o NP Mount Cook o Lindis Pass o Mac Kenzie o Queenstown o Wakatipu o Milford road o NP Fiordland o Milford Sound o Te Anau o Wanaka o Kawaru Bridge o Fox Glacier o Hokitika o Westportu o Hammer Springs o Kaikoura o Christchurch o LittleTown o maorská vesnice o Christchurch o Melbourne o Great Ocean Road o Apollo Bay a Lorne o Alice Springs o NP Watarrka o Kings Canyon o NP Uluru o Kata Tjuta o Údolí větru o Sydney o NP Blue Mountains o Jamison Valley o Sydney

Program

1.den:
odlet odpoledne z Prahy.

2.den:

let na trase s mezipřistáním v Asii.

3.den:
odpoledne přílet do Christchurch. Po krátké prohlídce města - katedrála, botanická zahrada přejezd panoramatickou cestou do Lake Tekapo na břehu stejnojmenného jezera obklopeného nádhernými sceneriemi Jižních Alp. Nocleh.

4.den:
snídaně. Výlet do NP Mount Cook s nejvyšší horou Nového Zélandu, okouzlujícími ledovcovými morénami a přírodními panoramaty. Odpoledne při cestě do Queenstownu průjezd úchvatným průsmykem Lindis Passn na vysokohorskou planinu MacKenzie. Nocleh (3 noci).

5.den:
snídaně. Lehká pěší turistika u jezera Wakatipu. Fakultativně možnost jízdy tryskovým člunem kaňonem Skippers po zlatonosné řece Shotover nebo parníkem po jezeře. Nocleh.

6.den:
snídaně. Výlet po silnici Milford Road s neopakovatelnými vyhlídkami v NP Fiordland a plavba úchvatným fjordem Milford Sound označovaným za osmý div světa. Odpoledne návštěva ZOO s původními druhy novozélandského ptactva v městečku Te Anau u stejnojmenného jezera. Návrat do Queenstownu. Nocleh.

7.den:
snídaně. Cestou do malebného horského letoviska Wanaka zastávka u světoznámého mostu Kawaru Bridge, kde vznikl bungee jumping. Přejezd do Jižních Alp k jezírku Matheson s překrásnými výhledy na nejvyšší horu Nového Zélandu Mt. Cook a výstup k ledovci Fox Glacier. Fakultativně možnost vyhlídkového letu helikoptérou z městečka Fox Glacier. Nocleh.

8.den:
snídaně. Cesta do Westportu povede přes údolí divoké řeky Bulle, palačinkové útesy v Punakaiki na západním pobřeží a prohlídku města Hokitika, známého uměleckým zpracováním jadeitu, ze kterého se zde vyrábějí tradiční maorské šperky. Nocleh.

9.den:
snídaně. Přejezd pestrými přírodními sceneriemi vnitrozemím do malebného městečka Kaikoura na pobřeží. Cestou návštěva lázní Hammers Springs s horkými prameny. Pozorování lachtanů ve volné přírodě a možnost fakultativního lodního výletu s pozorováním majestátních velryb. Přejezd do Christchurch. Nocleh.

10.den:
snídaně. Návštěva přístavního městečka LittleTown a návštěva maorské vesnice s možností zúčastnit se tradičního maorského představení a poznat maorskou kulturu. Nocleh.

11.den:

snídaně. Přelet do Melbourne. Odpoledne prohlídka města - projížďka starou tramvají, botanická zahrada, esplanáda podél řeky Yarra, výhled na město z věže Eureka, čínská čtvrť a architektonický klenot - ulička Flinders lane. Nocleh (2 noci).

12.den:
snídaně. Výlet po slavné panoramatické Great Ocean Road k překrásným pískovcovým útvarům 12 apoštolů. Návštěva nejslavnějších australských surfařských pláží a malebných městeček Apollo Bay a Lorne. Fakultativně možnost letu helikoptérou nad rozeklaným pobřežím. Nocleh.

13.den:
snídaně. Přelet do hlavního města australské pouště Alice Springs. Relax v místním stylovém australském saloonu s možností ochutnat největší steaky Austrálie. Večer pozorování malých klokánků Wallaby sestupujících do údolí z rudých skal pohoří Western MacDonnel. Nocleh.

14.den:
snídaně. Prohlídka historických památek Alice Springs a návštěva stanice létajících doktorů. Odpoledne přesun na tradiční australskou farmu (jednu z posledních v rudé poušti) a možnost na vlastní kůži okusit tvrdý život místních obyvatel, pozorovat toulavá stáda dobytka v ,,zemi nikoho", večer strávit u tradičního rožnění masa, pečení australského chleba Dumper a pozorovat oblohu jižního kříže. Během pobytu na farmě fakultativně možnost projížďky na velbloudech nebo vyhlídkový let helikoptérou. Nocleh.

15.den:
snídaně. Jedna z nejkrásnějších pěších túr v Austrálii v NP Watarrka po okraji kaňonu Kings Canyon s neopakovatelnými pohledy na jeho kolmé stěny a překrásné přírodní scenérie, neobvyklé přírodní krásy, to vše okořeněné aboriginskými historkami. Přesun do rudého středu Austrálie NP Uluru s úchvatnými přírodními sceneriemi. Pozorování západu slunce nad magickým majestátním monolitem Uluru. Nocleh.

16.den:

snídaně. Pozorování východu slunce u posvátné hory Uluru. Túra podél tradiční stezky Mala dospívajícího muže lidu Amantu a k jedinému vodnímu zdroji v oblasti Mutitjulu. Výlet ke skalnímu komplexu Katja Tuta a návštěva překrásného Údolí větru. Odlet do Sydney. Nocleh.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000